تابلو مغازه و فروشگاه

۰ بازديد

تابلو مغازه و فروشگاه

تابلو فروشگاه از مهمترين ملزومات تبليغاتي به شمار مي آيد. متنوع و به روز بودن تابلو تبليغاتي، تاثير زيادي در معرفي بهتر و جلب توجه مشتريان و رهگذران داشته و به كسب و كار رونق مي دهد. اما اين تنها مزيت محصولات جذاب و رنگين تبليغاتي نيست و تاثير قوي آنها در زيباسازي و مدرن نشان دادن شهرها را نير نمي توان ناديده گرفت.

در اين مطلب همراه با شما صنعت بزرگ و متنوع تابلوسازي را مورد بررسي قرار داده و به موارد زير مي پردازيم:

 • انواع تابلو مغازه و تاثير شگرف آنها در تبليغات!

 • تابلوهاي تبليغاتي، همگام با صنايع روز دنيا!

 • آشنايي با برند ليزر پلاس!

انواع تابلو تبليغاتي فروشگاهي

تبليغات فروشگاهي، دنياي بزرگ و رنگيني دارد. از زمان ورود انواع تابلو فروشگاهي به بازار، نه تنها تجارت و كسب و كارها، كه شهرها نيز پررونق تر و جذاب تر شده است.

از نصب نخستين تابلوها بر درب معابد و كاخ ها و پس از آن زماني كه تابلو فروشگاه در ساده ترين شكل آن ابداع شد، مدت طولاني مي گذرد. بازه زماني كه طي آن تابلوها از متون ساده با كلماتي محدود، به ويترين هايي از نور و رنگ تبديل شده كه نگاه رهگذران را شكار مي كنند.

امروزه صنعت بزرگ تبليغات داراي شاخه هاي فراواني است كه از ساخت ملزومات تا دنياي بي نهايت اينترنت را شامل مي شود. اما در ميان اين همه عناصر جذاب، كمتر موردي مانند تابلو سردرب مغازه عموميت يافته است.

انواع تابلوهاي تجاري و فروشگاهي، بك لايت تبليغاتي و تابلوهاي راهنماي داخلي و خارجي فروشگاه ها هر يك بخشي از تاثير قوي در اين مجموعه را به عهده دارند.

امروزه و با وجود فناوري هاي ابداعي نظير برش ليزري، لامپ هاي ال اي دي، لايت باكس هاي فلزي و تابلوهاي ترمووود و نظاير اينها، كمبودي در تنوع محصولات تابلو فروشگاهي به چشم نمي خورد. بعد از گذشت نسل ها از نمونه هاي ساده اما سنگين تابلو فروشگاه، نوبت به ساخت تابلو سردرب مغازه با تكنولوژي روز دنيا و نصب آسان و فوري رسيده است.

78568

انواع تابلو مغازه: تنوع در متريال و شيوه ساخت!

تابلوهاي تبليغاتي فروشگاه ها همواره نقشي پررنگ و موثر در رونق كسب و كارها ايفا كرده اند. بسته به مكان و موقعيت هر مغازه، يك يا چند نمونه  از تابلوهاي موجود مي تواند نياز به تبليغات را در آنها پوشش دهد.

تا چند دهه پيش از اين، ورود تكنولوژي ساخت اين نوع تابلوها از كشورهاي صنعتي با كندي صورت مي گرفت. اما با افزايش ارتباطات اينترنتي و روابط تجاري بين كشورها، امروزه زماني كوتاه براي ورود و به كارگيري فناوري هاي مدرن تبليغات در هر نقطه از دنيا كافيست!

در بازار ايران نيز انواع تابلو فروشگاه در تنوع بالا به لحاظ نماي ظاهري، ساختار داخلي و البته قيمت متفاوت توليد و عرضه مي شود.

بخش مهمي از بدنه و اسكلت اين تابلوها را فلز، نئون و پلاستيك تشكيل مي دهد. بر همين اساس نياز به برش هاي دقيق اين متريال مصرفي، اجتناب ناپذير به نظر مي رسد. كاري كه انجام آن بدون ابزارهاي مدرن و امروزي بسيار زمان بر بوده و از دقت كافي نيز برخوردار نخواهد بود!

امروزه و با وجود دستگاه هاي برش ليزري و ابزار دقيق اندازه گيري، شاهد ساخت و عرضه نمونه هايي بسيار زيبا و كاربردي اين محصولات هستيم.

485632

انواع تابلو فروشگاهي از چلنيوم تا لايت باكس!

اين روزها با افزايش جمعيت و حضور افراد فعال بيشتري در حوزه كسب و كار، شكل كلي تبليغات نيز دستخوش تغييرات زيادي شده است. استفاده از نمونه هاي جديد و به روز تابلو، فرصت هاي تازه اي براي ذهن هاي خلاق و مبتكر در اين رشته پديد آورده است.

موقعيتي بي نظير تا با عرضه بهترين هاي اين صنعت و تنوع قيمت تابلو مغازه ، به دارندگان كسب و كارها در ارائه اطلاعات بيشتر و تبليغات قوي تر در زمينه هاي كاري خود كمك كنند.

برخي از نمونه هاي تابلو سردرب مغازه عرضه شده در رشته تابلوسازي به شرح زير هستند:

تابلو چلنيوم : اين نمونه ها با دارا بودن بدنه كانال مانند و بخش نوراني نقش مهمي در روشن و خوش نما كردن فضاي تبليغاتي سردرب مغازه دارند. امكان اجراي دقيق و مهندسي شده بدنه آلومينيومي اين نوع تابلو در كنار برش هاي دقيق و مونتاژ قوي بخش هاي فلزي و نوراني اين نوع تابلو نيز به آن جلوه ويژه و خاصي بخشيده است كه طرفداران صنعت مدرن تبليغات را به شدت جذب مي كند.

طراحي اوليه اين تابلوها توسط يكي از نمونه هاي نرم افزارهاي ويژه طراحي سه بعدي نظير اتوكد، كورل يا موارد مشابه انجام و قسمت هاي بعدي كار نيز با كمك دستگاه هاي ويژه ساخت چلنيوم  يا به شكل دستي توسط تابلوساز انجام مي گيرد. روشنايي اين تابلوها اغلب با چراغ هاي LED و SMD تامين شده و درخشش بي نظيري را براي آنها به ارمغان مي آورد.

از دوام بالا و ضدضربه بودن تا مزايايي نظير ثبات رنگ و عايق در برابر خاك و گرما و موارد فراوان ديگر در اين تابلوها قابل ذكر است.

تابلوهاي حروف استيل: انواع نمونه هاي تابلو حروف فلزي با بدنه استيل و در رنگ هاي طلايي و نقره اي از محصولات كلاسيك تابلو هستند كه طي سال ها از محبوبيت آنها كاسته نشده است. كاربرد متنوع فولاد و مقاومت بالاي اين محصولات در كنار ورود دستگاه هاي برش ليزري به بازار صنايع تابلوسازي، امكان ساخت نمونه هاي شكيل و ماندگار تابلو فروشگاه از اين جنس را فراهم آورده است.

تابلو حروف پلاستيك يا پلكسي گلاس: اين محصول تبليغاتي از قديمي ترين و محبوب ترين نمونه هاي تابلو فروشگاهي در ايران است كه با نام هاي حروف برجسته و ال اي دي پلاستيك نيز معروف است.

تابلو نئون پلاستيك و چراغ هاي نئون ديواركوب: اين نوع تابلو تجربه متفاوتي از تبليغات تجاري را به دنيا معرفي كرده و طي سال ها هم چنان طرفداران خاص خود را دارد. جلوه كم نظير و متفاوت و رنگ هاي درخشان اين نوع تابلو بر جذابيت محيط افزوده و فضا را به شكل اعجاب آوري تغيير مي دهد.

تابلوهاي بك لايت و لايت باكس: استفاده از نور مخفي و تاثير خاص آن بر مخاطب زمينه اي قوي براي ساخت و عرضه اين نوع تابلو تبليغاتي فراهم كرده، به طوري كه طي دهه ها استفاده نيز از جذابيت آن كم نشده است.

تابلوهاي وگاسي: در ميان ديگر انواع تابلو فروشگاهي با سبكي مدرن و خاص با نام وگاسي روبرو هستيم كه بر اساس درخشش فوق العاده لامپ ها و استحكام بالاي بدنه فلزي ساخته مي شود. اين نوع تابلو كه نمونه هاي كلاسيك آن در فيلم هاي قديمي نيز ديده مي شود، با چرخشي دوباره و به دليل اقبال خوب مشتريان به بازار تبليغات بازگشته است.

كلام پاياني

تنوع محصولات مدرن تبليغاتي در فيلد كاري تابلوسازي چنان بالاست كه حتي اشاره اي كوتاه به همه آنها نيازمند فرصتي بيش از اين است.

برند ليزر پلاس مصمم است تا خدمات خود را در زمينه ساخت و عرضه انواع تابلو سردرب مغازه و ديگر نمونه هاي تابلوهاي تبليغاتي داخل و خارج از فروشگاه با بهترين كيفيت و فناوري روز دنيا به شهروندان ارائه نمايد.

تنوع محصولات، طراحي دقيق و هنري، كاربرد تجهيزات مدرن و روز دنيا در كنار تجربه موازي هنري و صنعتي اين مجموعه ليزر پلاس را به عنوان مرجعي مطمئن و توانا در اين فيلد كاري معرفي نموده است.

طراحي ويلا ايراني مدرن دوبلكس كوچك با روف گاردن

۱ بازديد

 

طراحي ويلا مدرن و باغ ويلا   طراحي ويلا مدرن و ساخت صفر تا صد ويلا شامل طراحي نما ويلا، دكوراسيون داخلي ويلا و محوطه سازي در تهران و ساير نقاط ايران توسط  طراحان حرفه اي و با تجربه تهران گاردن انجام مي گيرد.

براي آن كه بتوان بهترين نتيجه از ساخت و ساز يك عمارت ويلايي و محوطه فضاي سبز آن را داشت، بايد امر طراحي ويلا را به بهترين شكل پيش برده و آرامش و زيبايي را در كنار صرف هزينه هاي معقول و استانداردسازي، جريان بخشيد.

از اين روي سپردن كار طراحي ويلا و محوطه سازي به دست تيم هاي حرفه اي كه سابقه كار قابل توجهي در اين حوزه داشته و به جديدترين علم روز دنيا در اين خصوص مجهز باشند، بسيار حائز اهميت خواهد بود.

در ادامه با ما همراه باشيد تا در اين خصوص بيشتر بدانيم.

طراحي ويلا

طراحي ويلا به منظور دست يابي به يك محيط آرامش بخش و طرب انگيز كاملا ضروري است. در صورتي كه ويلا مطابق با اصول استاندارد طراحي ساختمان ويلا ساخته نشده و پلان اوليه آن به درستي طراحي نشده باشد، نمي توان انتظار داشت كه رفاه و آسايش لازم را براي ساكنين آن، فراهم سازد. به اين ترتيب بايد طراحي عمارت ويلايي، به وسيله تيم هاي حرفه اي انجام پذيرد.

براي آن كه طراحي ويلا به درستي انجام شود، لازم است كه سبك هاي مختلف طراحي عمارت و ساختمان در نظر گرفته شده و با توجه به خواست مشتري و البته پتانسيل هاي منطقه اي، بهترين سبك در نظر گرفته شود.

چه خدماتي در زمان تعمير ماكروفر ارائه ميشود؟

۱ بازديد

تعمير مگنترون، تعمير فن يا ترانس دستگاه، تعويض ورق ميكا داخل ماكروويو، تعمير موتور گردون، تعمير تاچ پنل يا پنل دكمه‌هاي، تعمير ميكروسوييچ‌ها و شاخك درب دستگاه، تعمير گريل ماكروفر يا ماكروويو، تعمير منبع تغذيه دستگاه، تعويض مگنترون، پنل تاچ و ديگر قطعات اصلي

قيمت تعمير ماكروفر و تعويض قطعات

ز. برند، مدل و نوع قطعات استفاده شده در ماكروويو. از جمله مورد مهم مي‌توان به مهارت تعميركار مايكروويو هم اشاره كرد. معمولا قطعاتي مثل ميكروسوئيچ ماركوفر، ترموستات و مگنترون تعويض مي‌شوند. بزرگترين دليل تعويض اين قطعات هم به جاي تعمير، هزينه تعميرات بسيار بالاي آن نسبت به قطعه نو است.

قيمت تعميرات هر برند هم با يكديگر متفاوت هستند. براي مثال مي توان به اختلاف قيمت قطعات در زمان تعمير ماكروفر سامسونگ با تعمير ماكروفر پاناسونيكاشاره كرد.

خدمت

قيمت به تومان

قيمت تعمير برد ماكروفر

800.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض برد ماكروفر

1.000.000 تا 2.500.000

قيمت تعويض ميكروسوئيچ ماكروفر

700.000 تا 1.000.000

قيمت تعويض موتور گردان ماكروفر

توافقي

قيمت تعويض ترموستات ماكروفر

500.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض لامپ مگنترون ماكروفر

900.000 تا 2.000.000

قيمت تعويض خازن ماكروفر

500.000 تا 700.000

قيمت تعمير ديود ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ورق نسوز ماكروفر

400.000 تا 800.000

قيمت تعمير المنت ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ترانس ماكروفر

1.000.000 تا 1.500.000

 

در صورت داشتن گارانتي و زمان باقي مانده از ضمانت نامه شما در زمان خريد ماكروفر، حتما از خدمات پس از فروش تعمير ماكروفر استفاده كنيد. از نمايندگي‌هاي مجاز تعمير ماكروويو يا تعميرگاه‌هاي مجاز كه نمايندگي مستقيمي براي برندهايي مثل تعمير ماكروفر سامسونگ و پاناسونيك هستند استفاده كنيد.

هزينه اياب و ذهاب تعميرات ماكرفر در تهران در سال 1400 از رنج 50.000 تومان تا 150.000 تومان است. هزينه عيب يابي ماكروفر در زماني كه نياز به تعمير دارد هم هزينه جدايي دارد كه بسته بتوافق به همراه هزينه اياب و ذهاب محاسبه مي‌شود.. اگر تعميرات ماكروفر از طرف تعميركار ماكروفر صورت بگيرد، هزينه عيب يابي دريافت نخواهد شد.

گرم نشدن غذا در ماكروفر

بزرگترين دليل گرم نشدن غذا در ماكروفر مربوط به مگنترون ماكروفر است. هزينه مگنترون بين 900.000 تومان تا 2.000.000 تومان در سال 1400 است و امكان تعويض اين قطع در محل وجود دارد.

چه خدماتي در زمان تعمير ماكروفر ارائه ميشود؟

۱ بازديد

تعمير مگنترون، تعمير فن يا ترانس دستگاه، تعويض ورق ميكا داخل ماكروويو، تعمير موتور گردون، تعمير تاچ پنل يا پنل دكمه‌هاي، تعمير ميكروسوييچ‌ها و شاخك درب دستگاه، تعمير گريل ماكروفر يا ماكروويو، تعمير منبع تغذيه دستگاه، تعويض مگنترون، پنل تاچ و ديگر قطعات اصلي

قيمت تعمير ماكروفر و تعويض قطعات

ز. برند، مدل و نوع قطعات استفاده شده در ماكروويو. از جمله مورد مهم مي‌توان به مهارت تعميركار مايكروويو هم اشاره كرد. معمولا قطعاتي مثل ميكروسوئيچ ماركوفر، ترموستات و مگنترون تعويض مي‌شوند. بزرگترين دليل تعويض اين قطعات هم به جاي تعمير، هزينه تعميرات بسيار بالاي آن نسبت به قطعه نو است.

قيمت تعميرات هر برند هم با يكديگر متفاوت هستند. براي مثال مي توان به اختلاف قيمت قطعات در زمان تعمير ماكروفر سامسونگ با تعمير ماكروفر پاناسونيك اشاره كرد. 

خدمت

قيمت به تومان

قيمت تعمير برد ماكروفر

800.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض برد ماكروفر

1.000.000 تا 2.500.000

قيمت تعويض ميكروسوئيچ ماكروفر

700.000 تا 1.000.000

قيمت تعويض موتور گردان ماكروفر

توافقي

قيمت تعويض ترموستات ماكروفر

500.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض لامپ مگنترون ماكروفر

900.000 تا 2.000.000

قيمت تعويض خازن ماكروفر

500.000 تا 700.000

قيمت تعمير ديود ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ورق نسوز ماكروفر

400.000 تا 800.000

قيمت تعمير المنت ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ترانس ماكروفر

1.000.000 تا 1.500.000

 

در صورت داشتن گارانتي و زمان باقي مانده از ضمانت نامه شما در زمان خريد ماكروفر، حتما از خدمات پس از فروش تعمير ماكروفر استفاده كنيد. از نمايندگي‌هاي مجاز تعمير ماكروويو يا تعميرگاه‌هاي مجاز كه نمايندگي مستقيمي براي برندهايي مثل تعمير ماكروفر سامسونگ و پاناسونيك هستند استفاده كنيد.

هزينه اياب و ذهاب تعميرات ماكرفر در تهران در سال 1400 از رنج 50.000 تومان تا 150.000 تومان است. هزينه عيب يابي ماكروفر در زماني كه نياز به تعمير دارد هم هزينه جدايي دارد كه بسته بتوافق به همراه هزينه اياب و ذهاب محاسبه مي‌شود.. اگر تعميرات ماكروفر از طرف تعميركار ماكروفر صورت بگيرد، هزينه عيب يابي دريافت نخواهد شد.

گرم نشدن غذا در ماكروفر

 

بزرگترين دليل گرم نشدن غذا در ماكروفر مربوط به مگنترون ماكروفر است. هزينه مگنترون بين 900.000 تومان تا 2.000.000 تومان در سال 1400 است و امكان تعويض اين قطع در محل وجود دارد.

 

چه كسب و كارهايي به نرم افزار CRM نياز دارند؟

۱ بازديد

 

در اين مطلب قصد داريم به چند سوال كليدي در ارتباط با نرم افزار CRM پاسخ دهيم. اينكه نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري يا CRM چيست؟ مزاياي CRM و استفاده از آن در كسب و كارها چه خواهد بود؟ و در نهايت اينكه آيا كسب و كار شما به نرم افزار CRM نياز دارد يا خير.

 

CRM چيست؟

براي پاسخ به سوال CRM چيست بايد بگوييم كه اين كلمه مخفف عبارت مديريت ارتباط با مشتري است. مديريت ارتباط با مشتري به هر ابزار، استراتژي يا فرآيندي گفته مي شود كه به كسب و كارها كمك مي كند تا اطلاعات مشتريان را بهتر سازماندهي كرده و به آنها دسترسي پيدا كنند. در اين مطلب، مقصود ما از CRM، نرم افزار CRM يا همان نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري است.

 

مزاياي كليدي نرم افزار CRM

در حالي كه مزاياي CRM بسته به بخش يا صنعت  مورد نظر متفاوت است، شش مورد از مزاياي CRM كه بر هر كسب و كاري تأثير مي گذارند عبارتند از:

 • امكان گزارش گيري قابل اعتماد

 • داشبوردهايي كه داده ها را به صورت بصري نمايش مي دهند

 • بهبود پيام رساني

 • خدمات پيشگيرانه

 •  افزايش بهره وري توسط اتوماسيون

 •  همكاري ساده سازي شده

 

نشانه هايي كه كسب و كار شما به CRM نياز دارد  

1- راندمان يا بازدهي پايين

فرآيندهاي دستي، زمان قابل توجهي را هدر مي دهند. راه هاي بهتري هم براي انجام كارها وجود دارد. يك نرم افزار CRM قادر است با خودكار كردن ورود داده ها و كارهاي تكراري و با ذخيره كردن ارتباطات تيمي مرتبط با حساب در يك رابط مشترك و واحد (و نه زنجيره هاي ايميل گيج گننده) جايگزين فرآيندهاي دستي شود.

استفاده از نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري نه تنها منجر به بهبود كارايي مي شود، بلكه مي تواند موفقيت فروش را نيز به ميزان 41% درآمد بيشتر به ازاي هر كارشناس فروش بهبود بخشد.

 

2- همكاري ضعيف بين بخش هاي مختلف

گاهي اوقات دپارتمان‌ها آنقدر غرق در كارهاي روزمره خودشان مي‌شوند كه از عملكرد ساير بخش‌ها و تأثير بخش هاي مختلف بر يكديگر بي اطلاع مي مانند. در چنين شرايطي در حالي كه مشتريان يا مشتريان بالقوه در حال تعامل با كسب و كار شما هستند، ممكن است متوجه شوند كه به اصطلاح به اين طرف و آن طرف پاس داده مي شوند و اطلاعات نادرست به آنها داده مي شود زيرا هيچ كس كاملاً مطمئن نيست كه چگونه بايد نيازهاي آنها را برطرف كند.

يك نرم افزار CRM به هر كسي در سازمان اين امكان را مي دهد كه چرخه حيات و سابقه مكالمات هر مشتري يا سرنخ را ببيند و دقيقا بداند كه چگونه بايد نيازهاي آنها را برطرف كند. اين ديد اغلب از طريق ويژگي هاي مختلف نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري مانند داشبورد تيمي و قابليت به اشتراك گذاري فايل انجام مي شود.

 

3- عدم مسئوليت پذيري كاركنان

گاهي اوقات، كارشناسان فروش از پذيرفتن مسئوليت مشترياني كه به اصطلاح «از درز‌ها خارج شده اند» اجتناب مي‌كنند. يا بدتر از آن، يك فرصت فروش مناسب را از دست مي دهيد زيرا هيچ كس مسئوليت تماس با سرنخ را بر عهده نگرفته است.

يك نرم افزار CRM به عنوان يك پايگاه داده متمركز عمل مي كند و داده هاي دقيقي را در مورد هر تعاملي كه با مشتريان و سرنخ ها داشته ايد ارائه مي دهد. اين به شما نشان مي دهد كه چه كسي، كجا و چه زماني در مراقبت از مشتري كوتاهي كرده است. البته هدف اين نيست كه با انگشت به سمت كسي اشاره برويم، بلكه هدف داشتن يك تصوير واضح از پتانسيل هاي موجود براي بهبود و پيشرفت كسب و كار است.

 

 

4- رضايت مشتري پايين

با خريد نرم افزار CRM، مي توانيد رويكردي هدفمند براي مديريت تجربه مشتري داشته باشيد. به عنوان مثال، نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري دانا به شما اين امكان را مي دهد مشترياني كه ارتباط از طريق موبايل و شبكه هاي اجتماعي را به ايميل يا تلفن ثابت ترجيح مي دهند، در يك گروه جداگانه طبقه بندي كرده و براي برقراري ارتباط با آنها از شيوه هاي موثر استفاده كنيد.

 

5- فرصت هاي فروش از دست رفته

اگر به صورت دستي سرنخ هاي فروش خود را رديابي مي كنيد، ممكن است فرآيند روشني براي پرورش آنها نداشته باشيد و در نهايت فرصت هاي فروش را از دست بدهيد. يك نرم افزار CRM مي تواند از طريق قوانين اتوماسيون به كارشناسان فروش زمان پيگيري سرنخ را يادآوري كرده يا اطلاع دهد. همچنين به دليل در اختيار داشتن اطلاعات ذخيره شده و سوابق ارتباطي، مي‌توانيد به‌طور يكپارچه، برنامه‌هاي پرورش سرنخ را از همان جايي كه متوقف شده اند، ادامه داده و به اين ترتيب به رابطه‌اي كه قبلاً ايجاد كرده‌ايد، ارزش بيافزاييد.

 

معرفي نرم افزار CRM دانا

نرم افزار CRM دانا تمامي امكانات مورد نياز براي فرايندهاي مديريت فروش و خدمات مشتريان را در اختيار شما قرار مي دهد. برخي از امكانات اصلي نرم افزار CRM دانا عبارتند از:

 •  مديريت عمليات فروش

 •  بانك اطلاعات مشتريان

 • توسعه كانال هاي فروش

 • اتوماسيون و مديريت فرايندها

 •  خدمات مشتري

 • افزايش بهره وري

 •  گزارش گيري و تحليل اطلاعات

 • سفارشي سازي

 • توسعه و يكپارچگي

 

 زماني كه جوانب مثبت و منفي استفاده از نرم افزار CRM را مي سنجيد، مهم است كه ريسك هاي احتمالي گردش كار و فروش دستي را مد نظر قرار دهيد. كار با نرم افزار CRM شما را در موقعيتي قرار مي دهد كه مي توانيد تعاملات بين بخش هاي مختلف را ساده سازي كنيد، تجربه مشتريان تان را بهبود بخشيده و سفارشي سازي كنيد، و در نتيجه افزايش بهره وري و درآمد را تجربه كنيد.

 

 فروش پرسودترين نهال خشكبار در ايران، نهال گردو پيوندي

۱ بازديد

به نقل از آريا نهال؛ اگر علاقه مند به زمينه ي كشاورزي و باغداري باشيد، احتمالا پرسودترين خشكبار در ايران سوال اساسي شما خواهد بود. در اين مقاله قصد داريم به معرفي پرسودترين نهال ميوه ي ايران يعني نهال گردو بپردازيم. نهال گردو انواع و ارقام متفاوتي دارد كه در ادامه به معرفي بهترين نهال هاي گردو خواهيم پرداخت پس تا انتهاي اين متن همراه ما باشيد.

چرا نهال گردو مي تواند پرسودترين خشكبار ايران قلمداد شود؟

شايد در ابتدا اين سوال براي شما پيش آمده باشد كه چرا از بين نهال هاي خشكباري همچون:

 1. نهال بادام

 2. نهال انگور

 3. نهال پسته

 4. فندق

و... ساير نهال هاي خشكبار، نهال گردو را مي توان به پرسودترين خشكبار در ايران ناميد. در ابتدا بهتر است به جايگاه مغز گردو بر سر سفرهاي ايرانيان بپردازيم.

تقريبا در تمامي خانه ها مي توان مغز گردو، با پوست و يا بدون پوست را پيدا كرد. مغز گردو بر سر سفره ي صبحانه تا شام مي تواند جاي گيرد، در صورتي كه ارقام خشكبار ديگر همچون بادام، پسته كه جزء رقباي اصلي گردو محسوب مي شوند، كاربرد كمتري به نسبت مغز گردو دارند.

پس بازار خريد و فروش مغز گردو به مراتب پر رونق تر از پسته و بادام محسوب مي گردد. از طرف ديگر مغز گردو قيمت قابل توجه اي دارد و حتي سوخته و سياه آن، در صنايع ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد.

پيش از هر چيز شما مي توانيد در لينك زير به مشاهده ي انواع نهال خشكبار در آريا نهال بپردازيد:

مهم ترين دليل براي خريد نهال خشكبار آن هم نهال گردو چيست؟

اما مهم ترين دليلي كه مي تواند شما را مشتاق به خريد نهال گردو كند، سال باردهي نهال گردو است. جالب است بدانيد نهال هاي گردويي كه پيوندي باشند، اغلب از سال دوم باردهي خود را آغاز مي كنند در صورتي كه نهال پسته حداقل 5 الي 7 سال زمان نياز دارد. از آن طرف شايد بگويد در بادام چگونه است؟ در بادام هم از دومين سال باردهي آغاز مي گردد اما مهم ترين نكته در زمان به بلوغ رسيدن درختان مي باشد.

درخت گردو در هشتمين سال به بلوغ كامل مي رسد و در ارقام نهال گردو پيوندي توانايي باردهي 250 الي 300 كيلو را دارد در صورتي كه اين عدد در بادام به يك چهارم هم نمي رسد! به عبارتي هر درخت گردو با باردهي خشك توانايي باردهي 70 كيلو گردوي خشك را دارد در صورتي كه هر درخت بادام در حدود 30 كيلو باردهي خواهد داشت.

مزاياي ديگر نهال گردو پيوندي به نسبت ساير نهال ها چيست؟

مي توان از جمله مزاياي ديگر نهال گردو به مقاومت مناسب در برابر سرما اشاره داشت. نهال گردو ذاتا سرما دوست است و اين به آن معناست كه در مناطق معتدل و سردسير توانايي باردهي فوق العاده دارد در صورتي كه در نهال پسته و بادام اين قضيه متفاوت است و در مناطق گرمسير رشد مناسبي دارا مي باشند.

حال كه به اندازه ي كافي از دلايل انتخاب نهال گردو آن هم از نوع پيوندي يا اصلاح شده ي آن پرداختيم، بهتر است به معرفي چند نهال گردو پيوندي پربار هم بپردازيم.

همچنين حين خريد نهال گردو توصيه مي شود به خوبي تمامي ارقام نهال گردو با برسي كنيد و بهترين نهال گردوي مناسب منطقه ي زندگي خود را انتخاب نماييد.

معرفي 2 نهال گردوي پيوندي مناسب مناطق معتدل و سردسير:

اگر سري به نهالستان هاي گردو همانند نهالستان آريا نهال، گلد نهال يا دكتر نهال زده باشيد، با ليستي بزرگ و جذاب رو به رو مي شويد كه ممكن است انتخاب نهال گردو را براي شما كمي دشوار كند. حال بهترين نهال هاي گردويي كه توانايي باردهي 250 الي 300 كيلو به ازاي هر درخت بالغ گردو را دارا مي باشند در ادامه معرفي خواهيم كرد.

اولين نهال گردوي مناسب مناطق معتدل، نهال گردو چندلر پيوندي:

اين نهال گردو با اصالتي آمريكايي، دل بسياري از كشاورزان و باغداران را ربوده است. كافيست نام گردو چندلر را به زبان انگليسي سرچ كرده تا محبوبيت و جهاني بودن اين نژاد درخت گردو را مشاهده نماييد. بيش از يك دهه است كه اين نهال به صورت كامل بومي سازي شده است و با آب و هواي ايران به خوبي سازگار شده است.

اين نهال گردو را مي توانيد در ارتفاعات 900 الي 1500 متر از سطح دريا كشت نماييد. از ارقام ديرگل گردو مي باشد كه يك دلگرمي محكم براي كشاورزان و باغداران محسوب مي گردد.

مغز گردوي چرب و كاغذي اين نژاد از ديگر محبوبيت هاي اين گردو محسوب مي شود.

دومين نهال گردو مناسب مناطق معتدل و سردسير، نهال گردو فرنور پيوندي:

نهال گردو فرنور پيوندي همانند نهال گردوي چندلر، از ارقام وارداتي محسوب مي شود با اين تفاوت كه اصالت آن مربوط به كشور فرانسه مي باشد. اين نژاد از پربارترين ارقام گردوي سردسير محسوب مي گردد كه با پايه اي متوسط، كار برداشت گردو را براي شما در فصل برداشت راحت تر خواهد كرد.

توصيه مي شود از اين نهال گردو در ارتفاعات 1500 الي 2300 متر بهره مند شد. از ارقام بسيار ديرگل گردو محسوب مي گردد. از دومين سال پس از كاشت باردهي خود را آغاز مي كند و تا 70 سال به راحتي توانايي باردهي مناسب را خواهد داشت.

نحوه ي خريد نهال خشكبار چگونه است؟

شما مي توانيد جهت خريد نهال ميوه يا نهال خشكبار به وب سايت آريا نهال مراجعه كنيد تا همزمان با مشاهده ي تصاوير و مشخصات نهال، از قيمت آنلاين انواع نهال از جمله قيمت نهال گردو مطلع شويد. همچنين مي توانيد با برقراري ارتباط با شماره تماس هاي (09143336024 / 09143336029) نسبت به دريافت مشاوره و خريد نهال اقدام نماييد.


فروشگاه دوخت لند

۱ بازديد

شيرين مد آماده سفارش دوخت لباس عمده براي تمامي مغازه داران ، فروشگاه ها ، مزونهاي و سازمانها … مي باشد كه مي توانيد با خواندن اين مطب از شرايط و ويژگي هاي اين قابليت بهره مند شويد ما با بالاترين كيفيت دوخت و پارچه تمامي سفارشات شما را انجام خواهيم داد و اين اطمينان را خواهيم داد اولين سفارش شروع همكاري مداوم ما باشد.


خريد هميشه پروسه زمان گيريه و علاوه بر اون مشكلات ديگه هم با خودش به همراه داره.

فروشگاه دوخت لند امروزه با پيشرفت علم و تكنوازي و دسترسي به شبكه هاي اجتماعي و امكان خريد آنلاين خيلي از اين مشكلات برطرف شده و خريد از راه دور امكانپذيره

پيدا كردن پخش ها و توليدي هاي مختلف و ديدن مدل هاشون براي انتخاب بهترين مدل پروسه زمان بر و وقت گيري هست ولي در عوض شما

به راحتي مي توانيد در شبكه هاي اجتماعي عضو شده و به راحتي مدل ها رو ببينيد، انتخاب كنيد و سفارش بديد كه براتون به هر كجا كه هستيد ارسال بشه و بدون حضور خودتون به راحتي از طريق اينترنت بدون اتلاف وقت خريدتون رو انجام بديد. توليدي دوخت لند

 

يكي از دغدغه هاي مغازه داران و مسئولين فروشگاه هاي بزرگ خريد سر فصل براي فروشگاه هاشون هست كه بايد بين پخش هاي مختلف بگردن تا مدل هاي جديد رو ببينن و بهترين مدل ها رو از بينشون انتخاب كنن و بتوانند ويترين خوبي بزنند و مشتري جذب كنند، اين مستلزم گذاشتن كلي وقت و زمان و انرژيه

ما سعي كرديم به نوبه خودمون اين پروسه رو براي مشتريان عزيزمان و عزيزاني كه قراره مشتري ما باشند در آينده آسان كنيم.

مدل هاي جديد رو پس از توليد بلافاصله عكاسي كرده و با توضيحات كامل روي سايت قرار ميدهيم تا شما عزيزان بتوانيد به صورت آنلاين و راحت از هر جايي كه هستيد خريد خودتون رو انجام بديد تا براتون ارسال بشه.

آماده همكاري با بيمارستان ها و زايشگاه ها براي توليد انبوه سرهمي هاي پنبه بيمارستاني و لباس كودك هستيم.لباس خواب زنانه دوخت لند

 

تمامي مدل هاي مد نظرتان را مي توانيم به صورت انبوه براتون توليد بشه و در اسرع وقت بهتون تحويل بدهيم.

انواع لباس هاي نوزادي و سيسموني، سرهمي، سرهمي با بلوز، بلوز و شلوار، بادي، بادي شلوار، ساپورت، كلاه، دستكش، لباس نوزاد، پيراهن، سارافن و كت، تونيك و شلوار، مانتو نوجوان، و … قابل سفارش به ما براي توليد عمده هستند.

براي توليد مانتو هم براي سفارش عمده مي تونيد روي تيراژ هر مدل رو بالاي 5 تا سفارش بديد.


با توجه به نوسانات ارز و سخت شدن واردات براي بسياري از مغازه داراني كه قبلا اكثر اجناس فروشگاه خود را از كشور تركيه و چين وارد ميكردند بسياري از مغازه داران براي خريد در داخل كشور اقدام ميكنند و سعي ميكنند اجناس را با كيفيت خوب و قيمت مناسب از همين جا تهيه كنند.

تعدادي از مشتريان ما اقدام به سفارش توليد نمونه هاي موفق خود در نمونه هاي خارجي كرده اند و ما تعهد داريم كه سفارشات رو طبق نمونه و با بهترين كيفيت پارچه داخلي و بهترين كيفيت چاپ و گلدوزي مطابق نمونه خارجي تحويل بدهيم.

از مزاياي توليد داخلي قيمت مناسب، زمان كوتاه در تحويل سفارش، و توليد در تيراژ دلخواه، انتخاب جنس پارچه و رنگ پارچه توسط مشتري مي باشد.

نكات سفارش دوخت لباس عمده

قرار است شما شخصي باشيد كه تصميم مي گيريد مشتري ها چه چيزي را در قفسه فروشگاه تان ببينند پس بايد براتون مهم باشد كه چه لباس هايي در فصل آينده در اصطلاح مد هست و يا بيشتر توجه مشتريان را جلب ميكند.

شما براي خريد لباس هميشه يك فصل زودتر اجناس خود را خريداري مي كنيد پس بايد در جريان ترند هاي روز دنيا باشيد و بدانيد كه در فصل آينده چه چيزي بيشتر فروش ميرود و باتوجه به فصل گرما و سرما انتخاب هاي متفاوتي داريد. در فصل پاييز و زمستان رنگ هاي گرم تر و فصل بهار و تابستان رنگ هاي روشن تر و پاستيلي بيشتر مورد استفاده قرار ميگيرد.

دقت كنيد كه شما يك فروشنده هستيد و اگر در انتخاب ها تون براي خريد لباس دقت نكنيد ضرر زيادي در اين بازار رقابتي متحمل مي شويد پس بايد يك قدم از رقبايتان جلوتر باشيد.

شناخت پارچه، جنس، دوام و كيفيت آن براي شستشو بسيار در انتخاب لباس مهم است و مهمتر از همه داشتن مشترياني وفاداره كه به كيفيت و جنس لباس هاي شما ايمان دارند و هميشه اولين گزينه براي خريد هاي بعدي شون هستيد.

 

 

كتابهاي آموزشي بازار مالي

۱ بازديد

ارز ديجيتال شكل جديدي از دارايي‌هاي ديجيتال است كه كه با پروتكل‌هاي رمزگذاري‌شده طراحي مي‌شوند. مهم‌ترين ويژگي ارز ديجيتال كتابهاي آموزشي بازار مالي در غيرمتمركز بودن آن است؛ به اين معني كه هيچ نهاد، گروه يا سازماني آن‌ها را كنترل نمي‌كند. در عوض به شبكه‌اي وسيع و گسترده نياز است تا ارزهاي ديجيتال در بستر آن تبادل شوند. فناوري بلاك‌چين (Blockchain) به عنوان هسته مركزي اين شبكه گسترده، نقش مهمي را بازي مي‌كند. يكي از مزاياي اين شبكه غيرمتمركز، اين است كه تمام تراكنش‌هايي كه از سوي كاربران صورت مي‌گيرد، در بلاك‌هايي ثبت مي‌شود و همه از آن خبر دارند. هر تراكنش جديدي كه قرار است در سيستم ثبت شود، بايد مورد تاييد تمام كاربران  شبكه قرار بگيرد؛ بنابراين مي‌توان گفت كه امكان ايجاد تغيير در اطلاعات ثبت‌شده در بلاك‌ها و دستكاري آنها وجود ندارد.

بيتكوين چيست؟

بيتكوين اولين و بزرگترين ارز رمزنگاري شده از نظر محبوبيت و حجم معاملات است. رمز ارز در بين مردم با اسم ارز ديجيتال شناخته مي‌شود. مفهوم و جزئيات عملياتي بيتكوين را فرد يا نهاد ناشناخته‌اي به نام ساتوشي ناكاماتو در سال 2008 در مقاله‌اي مربوط به آن به طور مختصر شرح داده است. شايد كمتر كسي باشد كه اسم بيتكوين را نشنيده باشد و اطلاعاتي راجب آن نداشته باشد، امروزه بيتكوين به يكي از با ارزش‌‌ترين ارزهاي ديجيتال تبديل شده است به خصوص زماني كه قيمت 64هزار دلار را تجربه كرد.كساني كه در حوزه ارزهاي ديجيتال فعاليت دارند مي‌دانند كه بيتكوين مادر رمز ارزها است و اولين رمز ارزي بود كه با استفاده از شبكه بلاكچين انقلابي در عرصه مالي و پولي ايجاد كرده است.همه چيز از سال 2008 و انتشار مقاله‌اي كه نوعي پول الكترونيك به نام بيتكوين در آن معرفي شده بود آغاز شد. هويت ناشناسي به نام ساتوشي ناكاموتو آغازگر انقلابي بود كه سال‌ها بعد به تيتر اول رسانه‌ها تبديل شد و اقتصاددانان را به بحث‌هاي نظري گسترده درباره آن وادار كرد.  بيتكوين در سال 2009 ايجاد شد كه همانطور كه گفته شد در وايت پيپري كه توسط ساتوشي ناكاموتو كه همچنان هويت اين شخص يا سازمان پنهان باقي مانده است توضيح داده شد.بيتكوين نويد ظهور انقلابي در پرداخت و معامله مي‌باشد. بيتكوين دقيقا كاري با بانك‌ها خواهد كرد كه ايميل با نامه كرد و برخلاف ارزهاي فياتي كه توسط دولت‌ها ارايه مي‌شود به صورت غيرمتمركز كنترل مي‌شود. به عبارتي بدون پشتوانه است و پشتوانه بيتكوين اعتماد مردم مي‌باشد و توسط هيچ ارگان يا دولت يا موسسه‌اي كنترل نمي‌شود و توسط مردم اداره مي‌شود.  بيتكوين نوعي ارز ديجيتال است كه مي‌توانيد با آن خريد كنيد، سفارش‌ آنلاين انجام دهيد، به هر كسي كه دوست داريد در هر نقطه از جهان پول بفرستيد يا حتي آن را به عنوان نوعي سرمايه‌گذاري در نظر بگيريد. بيتكوين نوعي ارز رمزنگاري شده است. هيچ بيتكوين فيزيكي وجود ندارد، فقط تعادل موجود در يك دفتر عمومي يا همان لجر است كه همه به آن دسترسي شفاف دارند. تمام معاملات بيتكوين توسط مقدار زيادي قدرت محاسباتي تأييد مي‌شود. بيتكوين توسط هيچ بانك يا دولتي صادر نمي‌شود يا از آن پشتيباني نمي‌شود و بيتكوين‌هاي فردي نيز به عنوان يك كالا ارزش ندارند. علي رغم اينكه قانوني نيست، بيتكوين بسيار محبوب است و صدها ارز رمزپايه ديگر را راه اندازي كرده است كه در مجموع به آنها آلتكوين گفته مي‌شود. بيتكوين معمولاً به اختصار BTC شناخته مي‌شود. به طور خلاصه هدف پيدايش بيتكوين انتقال و يا ذخيره امن پول است. از همين جهت آن را مي‌توان يك سيستم پرداخت و بانكداري ديجيتال امن دانست. بيتكوين در واقع كنترل واقعي پول را به دست خود افراد برگردانده و با كلمه عبور ويژه‌اي كه كليد خصوصي نام دارد، تنها مالكين اين كليدها قادر به خرج كردن و انتقال بيتكوين‌ها خواهند بود. اگر در اطرافيان خود كسي را مي‌‌شناسيد كه درباره بيتكوين و مسائل مربوط به آن زياد صحبت مي‌كند، احتمالا اين سوال براي‌تان پيش‌ آمده كه «آيا بايد من هم بيتكوين بخرم و از قافله جا نمانم؟». تنها يك نگاه به نمودار هميشه صعودي اين ارز ديجيتال در تاريخ چند ساله‌اش كافي است تا شما را به اين فكر وا دارد كه بيتكوين امروز، همواره ارزشمندتر از ديروز است. اما اين يك تفكر اشتباه است و مي‌تواند شما را به دردسر هم بياندازد. معمولا اين موضوع در ميان مردم و رسانه‌ها زماني داغ مي‌شود كه قيمت بيتكوين به صورت شديد افزايش مي‌يابد. چنين افزايش‌هاي قيمتي طيف جديدي از مردم را با اين پديده آشنا مي‌كند و تعداد بسياري از آن‌ها در اوج قيمت اقدام به خريد مي‌كنند. نتيجه چنين موج خريدي همانطور كه بارها مشاهده شده، تجربه ضررهاي هنگفت و از دست دادن سرمايه‌هاي زياد بوده است.


چند وقتي است كه ارزهاي ديجيتال بيشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته‌اند و از محبوبيت بيشتري هم برخوردار شده‌اند. در اين بين احتمالا كلمه‌هاي « تريدينگ » و « ماينينگ » هم زياد به گوش شما خورده است. تريدينگ در واقع به خريد و فروش و مبادله ارزهاي ديجيتال با هم گفته مي‌شود اما ماينينگ به چه معني است؟ شايد اولين بار با شنيدن كلمه ماينينگ (Mining) ناخودآگاه به ياد كلنگ و كار سخت در معدن بيافتيد. در اين حالت بايد بگوييم اين فكر خيلي هم بيراه به نظر نمي‌رسد! ماينينگ در واقع به معناي «استخراج» است؛ همان‌طور كه در دنياي فيزيكي، مقدار محدودي طلا در معادن وجود دارد و آن را با انجام كار سخت و پرداخت هزينه بالا استخراج مي‌كنند، در مورد بعضي از ارزهاي ديجيتال مانند بيت‌كوين هم، به همين شكل است. آموزش نصب و استفاده از والت يا كيف پول

 

ماينر چيست؟ 

به تجهيزاتي كه براي استخراج رمزارز يا همان فرآيند ماينينگ استفاده ميشود ماينر ميگويند

 • ريگهاي ماينر: در واقع با استفاده از كارتهاي گرافيك و يا هارد ديسك و يا سي‌پي‌يو براي استخراج استفاده ميشود. ريگهاي گرافيكي توانايي استخراج تماي ارزها را دارند.

 • ايسيك‌ها: اين نوع ماينر به صورت پكيج آماده با كاربري فقط ماينينگ ساخته ميشوند و قابليت استخراج ارزهاي فقط يك الگوريتم يا فقط چند نوع خاص را دارد

از آنجا كه ارزهاي رمزنگاري شده مانند بيت كوين ماهيت غيرمتمركز دارند و هيچ سازماني كنترل آن را بر عهده ندارد، بنابراين براي كار كردن شبكه و تامين امنيت‌ آن نياز است تا افرادي از سراسر دنيا اين شبكه را زنده نگه دارند و سرويس‌ها و خدماتي را در اختيار شبكه قرار دهند. به اين سرويس و خدمات، استخراج يا ماينينگ ارز ديجيتال گفته مي‌شود. افرادي كه در اين امر مشاركت مي‌كنند را ماينر مي‌گويند. استخراج در دنياي ارزهاي ديجيتال با حل مسائل پيچيده رياضي انجام مي‌شود كه بسته به شبكه مورد نظرمي‌توان از سيستم‌هاي مجهز به پردارنده‌هاي گرافيكي يا كامپيوترهاي قدرتمند (ASIC) بهره برد. در اين فرآيند، تراكنش ارزهاي رمز نگاري شده، تاييد مي‌شود و در بلاك‌هاي مشخص ثبت مي‌شود. با تشكيل هر بلاك جديد، پاداش‌هايي ميان اعضاي شبكه تقسيم مي‌شود. اين پاداش‌ها به نوعي باعث توليد ارزهاي ديجيتال مي‌شود و به موجودي در گردش آن ارز ديجيتال اضافه مي‌شود. با توجه به قدرت پردازش بسيار زيادي كه براي استخراج يك بلاك نياز است، ماينرها به گروه‌هاي استخراج ارز مي‌پيوندند تا با مشاركت همديگر، بتوانند بلاك‌هاي بيشتري استخراج كنند. به اين گروه‌هاي استخراج، اصطلاحا استخر  (Pool)گفته مي‌شود. هرچقدر تعداد ماينرها بيشتر شود، امنيت و پايداري شبكه افزايش مي‌يابد اما از طرف ديگر، سختي استخراج آن هم بالاتر مي‌رود.

براي ماينينگ به چه تجهيزاتي نياز است؟

براي استخراج بعضي از ارزهاي ديجيتال مي‌توان از كارت گرافيك (GPU) استفاده كرد. براي اين منظور از سيستم‌هايي مي‌توان استفاده خريد ماينركرد كه به چندين كارت گرافيك مجهز شده‌اند كه با نام ريگ ماينينگ (Mining Rig) هم شناخته مي‌شود. از طرفي در حال حاضر براي استخراج بيت‌كوين، سيستم‌هاي خانگي و حتي سيستم‌هاي گران‌قيمت و پيشرفته كه براي كارهاي گرافيكي و بازي كامپيوتري است، صرفه اقتصادي ندارد. براي استخراج بيت‌كوين از دستگاه‌هايي مخصوصي استفاده مي‌شود كه با نام ايسيك (ASIC) شناخته مي‌شوند. سرعت حل مسائل در ايسيك‌هاي موجود در بازار، متفاوت است. اين سرعت با واحد Hash Rate اندازه‌گيري مي‌شود و هر چقدر اين عدد بزرگ‌تر باشد، به اين معني است كه دستگاه ايسيك مورد نظر، سرعت بيشتري در حل مسائل پيچيده دارد. در نتيجه مي‌تواند درآمد بيشتري از استخراج ارز ديجيتال به‌دست آورد. جهت خريد تجهيزات ماينينگ بر روي لينك كليك نماييد.

آيا استخراج بيت‌كوين سودآور است؟

براي محاسبه سود حاصل از استخراج بيت‌كوين، بايد به موارد متعددي توجه داشت. اين موارد شامل قدرت دستگاه استخراج و قيمت آن، مصرف انرژي و هزينه‌ برق، سختي استخراج، كارمزد استخر، قيمت بيت كوين و عواملي از اين قبيل مي‌شود. دستگاه‌هاي استخراج در مدل‌هاي گوناگون و تحت برندهاي متنوعي در بازار وجود دارند. قدرت محاسبات هر كدام از دستگاه‌هاي ايسيك (ASIC) متفاوت است و با واحد اندازه‌گيري Hash Rate مشخص مي‌شود. ميزان هش مي‌تواند به صورت مگاهش بر ثانيه (MH/s)، گيگاهش بر ثانيه (GH/s)، تراهش بر ثانيه (TH/s) و حتي پتاهش بر ثانيه (PH/s) اندازه‌گيري شود. اگر فاكتور مصرف انرژي و تعرفه برق را در نظر نگيريم، هرچه يك دستگاه، هش‌ريت بيشتري داشته باشد، سودآوري آن هم بالاتر است. به هر حال براي راه‌اندازي اين دستگاه‌ها به برق نياز است و هزينه آن بايد از درآمد استخراج ارز كم شود. بنابراين هنگام تهيه‌ يك دستگاه استخراج بايد توان مصرفي آن را هم در نظر گرفت؛ چراكه هزينه‌ برق مصرفي دستگاه، مي‌تواند نقش نرخ هش را در سودآوري از بين ببرد و حتي باعث ضرر شود.

وب‌سايت‌هاي زيادي هستند كه با استفاده از ماشين حساب آنلاين مي‌توانند با محاسبه ميزان سودآوري، كار را براي ما آسان‌تر كنند. از جمله اين وب‌سايت‌ها مي توان به سايت‌هاي cryptocompare.com ، whattomine.com  و Asicminervalue.com اشاره كرد. فراموش نكنيد ماشين حساب‌ها درآمد را براساس قيمت و سختي استخراج لحظه‌اي بيت كوين و يا ساير ارزها محاسبه مي‌كنند و اگر قيمت يا سختي در آينده تغيير كند، درآمد شما و زمان بازگشت سرمايه هم تغيير خواهد كرد.

دستگاه‌هاي ايسيك ماينينگ

در مقابل ماينرهاي مبتني بر GPU، كه به ريگ ماينينگ معروف هستند، دستگاه‌هاي خاص منظوره (Special Purpose) و يكپارچه ديگري وجود دارند كه مبتني بر CPUخريد دستگاه استخراج ارز ديجيتال بوده و عموما براي استخراج بيت‌كوين استفاده مي‌شوند؛ اين دستگاه‌ها ASIC ناميده مي‌شوند. . هر چند در سال‌هاي اخير، توليد ايسيك‌هاي استخراج اتريوم و ديگر ارزهاي ديجيتال نيز رشد قابل توجهي داشته است. سرآمد كارخانه‌هاي سازنده ايسيك، شركت چيني Bitmain است كه مدل‌هاي متنوع با ويژگي‌هاي منحصر بفرد را به بازار ارائه كرده است.

سيستم استخراج ارز، اساسا به سيستم‌هاي كامپيوتري اشاره دارد كه براي استخراج بيت كوين به كار مي‌روند. دستگاه ريگ مي‌تواند يك ماينر (معدنچي) اختصاصي و خاص‌منظوره باشد كه هدف آن مايننيگ و استخراج ارز است و يا ممكن است يك رايانه باشد كه به عنوان يك سيستم بازي (Gaming) طراحي و اسمبل شده و مي‌تواريگ ماينينگن از آن براي استخراج ارز نيز استفاده كرد. استخراج ارز، بطور خلاصه به معني انجام عمليات رمزنگاري ارزهاي ديجيتال (cryptocurrency) در يك زنجيره بلوك (Blockchain) است. ريگ مايننيگ غالبا براي استخراج ارز اتريوم Ethereumبكار مي‌رود؛ يعني استفاده از يك يا مجموعه‌اي از پردازنده‌هاي گرافيكي كه براي رمزنگاري (Hash) ارز اتريوم استفاده مي‌شود. براي شروع، ريگ مايننيگ نياز به پردازش زيادي دارد. اين پردازش حجيم، از طريق پردازنده گرافيكي يا واحد پردازش گرافيكي (GPU) تأمين مي‌شود كه معمولا براي ساخت گرافيك سه بعدي براي بازي‌هاي ويديويي استفاده مي‌شود. مايننيگ ممكن است با CPU ها و از طريق پيوند دادن نرم‌افزار و سخت‌افزار در رايانه‌ها انجام شود. GPU ها براي انجام وظايف مشابه به طور مكرر مورد استفاده قرار مي‌گيرند و استفاده‌ي مكرر باعث مي‌شود كه گزينه‌ي مناسب‌تري براي رمزنگاري در شبكه‌هاي بلاك‌چين باشند. تا همين چند وقت اخير، GPU‌ها فقط براي كاربرد بازي رايانه‌اي، براي گيمرها ساخته مي‌شدند، اما با افزايش تعداد ماينرها، كارخانه‌هاي سازنده‌ي كارت گرافيك نيز به سمت توليد كارت‌هاي گرافيك براي ماينينگ روي آوردند و استقبال ماينرها باعث كاهش كارت‌هاي گرافيك در بازار شده است. پس از تأمين كارت گرافيك، به منبع تغذيه (Power) و مادربرد نياز است تا بتوان از قابليت و قدرت كارت‌هاي گرافيكي به طور همزمان استفاده كرد.

 

راهنماي انتخاب آتليه كودك

۱ بازديد

وقتي براي اولين بار وارد خانه اقوام يا دوستان خود مي شويم، شايد يكي از چيزهايي كه براي همه ما جالب است عكس ها و افراد داخل آن باشد.
عكس هايي كه نشان دهنده احساسات زيبا و واقعي، خنده ها و در آغوش گرفتن اهالي اين خانه است. مثلاً تصويري از مادري كه بچه‌ها را در آغوش مي‌گيرد يا پدري كه بيننده‌اي شيرين با لبخندي سرشار از عشق است، در تمام نماهاي پر از احساس، زيبايي و آرامش.
اولين سوالي كه اينجا ميپرسي اينه كه اين عكس رو كجا گرفتي؟! اين يك نمونه از كار آتليه كودك است، اما آيا كافي است؟ اگر آتليه كودك آن ها خيلي دور باشد يا از برخورد پرسنل راضي نباشند يا محيط كثيف باشد يا ... آيا باز هم انتخاب شما خواهد بود؟ در اينجا مي خواهيم با ارائه ده نكته ساده شما را در انتخاب آتليه كودك راهنمايي كنيم.
 

يك آتليه كودك خوب چه ويژگي هايي دارد؟

ما در اينجا قصد داريم به شما راهنماي انتخاب آتليه كودك را ارائه دهيم كه به همين منظور در ابتدا لازم است كه شما با ويژگي هاي آتليه كودك آشنا باشيد تا بتوانيد انتخابي هوشمندانه و عاقلانه براي محل عكاسي كودك دلبندتان داشته باشيد. پس در ادامه با ما همراه باشيد تا ويژگي هاي آتليه كودك مناسب را به شما معرفي نماييم.

نظافت آتليه كودك

اولين و مهمترين نكته براي يك آتليه عكاسي كودك نظافت است، بچه ها بسيار حساس هستند و بايد مراقب باشيم آتليه اي را انتخاب كنيم كه در حين عكسبرداري اگر مي خواهد چيزي را لمس كند نگوييم كثيف، ميكروب يا آلودگي است. چيزهاي ديگر. . كه براي شما و كودك سردرگمي ايجاد مي كند ... به قولي در آتليه كودك بايد خيلي راحت عمل قلب باز انجام داد و در اين حد نظافت رعايت شود ????

عكاس در آتليه كودك

نكته دوم عكاس است، عكاس كودك بايد فردي خوش ذوق، مهربان، صبور و حتي يك شكارچي خوب باشد تا بتواند بهترين عكس ها را در لحظه از كودك بگيرد. عكاس خوب، عكاسي است كه بتواند با كودك ارتباط برقرار كند، او را بخنداند، شعر بگويد يا خيلي كارهاي ديگر كه كودك را خوشحال مي كند، انجام دهد تا نتيجه همه اينها يك عكس خوب باشد!

نمونه كارها براي آتليه كودك

موضوع سوم نمونه كارهاي اين آتليه عكاسي كودك است كه به لطف اينترنت و فضاي مجازي مي توانيد به راحتي نمونه كارهاي هر آتليه را از طريق سايت، صفحه اينستاگرام و بسياري راه هاي ديگر مشاهده كنيد. در اين مرحله بايد به مواردي مانند تنوع عكس ها، سبك عكاسي، نور و ژست و ويرايش عكس توجه كنيد، زيرا اين عوامل نشان دهنده هنر عكاس آتليه كودك است.

دكور آتليه كودك

موضوع چهارم دكور آتليه است، هرچه تنوع دكورهاي آتليه كودك بهتر باشد، مي توانيد عكس هاي بيشتري بگيريد. يا از طرفي مي توان به اين نكته اشاره كرد كه قرار دادن لباس هاي بچه گانه با دكور راحت تر است و نگران خريد لباس هاي مناسب براي يك دكور خاص نباشيد، البته حضور لباس در همان آتليه يكي از نكات مهم و مثبت يك آتليه كودك خوب است.

كار گروهي در آتليه كودك

موضوع پنجم كه بسيار مهم است كيفيت كار تيمي آتليه كودك است و شما آتليه اي را براي عكس هاي خوب انتخاب مي كنيد نه فقط يك عكاس بلكه چند عكاس خوب داشته باشد !! يعني اگر يك عكاس خوب در آتليه باشد و براي خودش اسم و رسمي دست و پا كند اگر روز عكاس آن ها نباشد و يك نفر ديگر عكس بگيرد چطور؟ شما بايد به كل تيم آتليه كودك اعتماد كنيد.

كيفيت چاپ عكس آتليه كودك

موضوع ششم چاپ عكس است كه به اندازه داشتن يك عكاس خوب مهم است، در واقع ارتباط مستقيمي با هم دارند. چون عكاس آتليه كودك عكس خوبي مي گيرد اما كيفيت چاپ بايد آنقدر خوب باشد كه بتوانيد سال ها از ديدن اين عكس لذت ببريد. به مرور زمان بي كيفيت نشود و رنگ هاي واقعي عكس چاپ شده را م.در حال حاضر چاپ لاتكس، سيلك و فلز از معروف ترين انواع چاپ عكس هستند و لازم به ذكر بهترين نوع كاغذ در لحظه ابريشم است.

كاركنان آتليه

شماره هفتم به پرسنل اين آتليه كودك برمي گردد، وقتي براي عكس گرفتن مي رويد بايد با پرسنل آتليه احساس خوبي داشته باشيد و براي برقراري ارتباط و احساس راحتي از محيط و پرسنل انرژي مثبت بگيريد كه به دلسوزي برمي گردد. صبر و عشق مي توانيد با دنبال كردن صفحه اينستاگرام اين آتليه كودك اين قسمت را بشناسيد و استوري ها و زندگي روزمره آتليه كودك را ببينيد.
 

محيط آتليه كودك

موضوع هشتم محيط و مكان آتليه عكاسي كودك است.يكي از ويژگي هاي مهم آتليه كودك دما و تهويه مناسب، داشتن مكاني مناسب تعويض لباس، داشتن مكاني براي انتظار و در تمام شرايطي كه احساس راحتي و آرامش مي كنيد است. از روز عكاسي كودك خود لذت ببريد.

محل آتليه كودك

سوال نهم دسترسي آسان به آتليه كودك است كه بايد در دسترس و نزديك به خيابان هاي اصلي يا بزرگراه ها باشد و مهمتر از آن مكان مناسبي براي پارك ماشين شما باشد كه در ابتدا اينطور نبود، جاي پارك شما را عصبي نمي كند. در كل اين بحث در شهر شلوغ مثل تهران عامل بسيار بسيار مهمي در انتخاب يك آتليه عكاسي كودك خوب است!

قيمت عكاسي كودك

و در مورد دهمين و آخرين سوال در مورد قيمت، هميشه شنيده ايم كه اگر قيمت پايين باشد كيفيت نيز پايين است. اما هميشه اين طور نيست و محل قرارگيري آتليه كودك نيز مهم است و اگر در پايين شهر قرار داشته باشد، قيمت پايين تر خواهد آمد.

سخن پاياني

همه مواردي كه در بالا به آن اشاره نموديم تنها بخشي از نكات مورد اهميت در انتخاب آتليه كودك بود كه شما بايد به آن توجه ويژه اي داشته باشيد تا بتوانيد عكسي زيبا و ماندگار از فرزند خود ثبت نماييد.
در پايان از شما سپاس گذاريم كه تا انتهاي مقاله با ما همراه بوديد. اگر سوالي در رابطه با آتليه كودك و نحوه عكاسي از كودك داشتيد، حتما در قسمت كامنت ها با ما درميان بگذاريد تا در سريع ترين زمان ممكن همكاران ما به پرسش شما پاسخ دهند.

اهنگ هاي شاد جديد با لينك دانلود

۱ بازديد

 

مرجع آهنگ شب يلدا به عنوان بلندترين شب سال، يكي از قديمي ترين جشن هايي است كه سال هاست در كشور ما جشن گرفته مي شود. شبي كه در آن اقوام و آشنايان به دور هم جمع مي شوند و مثل تمام جشن هاي ايراني، خانواده در آن از اهميت و ارزش بسيار بالايي برخوردار مي باشد.

امروز ما مجموعه اي از بهترين آهنگ هاي شب يلدا كه توسط خوانندگان ايراني خوانده شده است را براي شما عزيزان آماده كرده ايم. آهنگ هاي جديد و قديمي كه همه ساله توسط خوانندگان مطرح كشورمان خوانده مي شود و برخي از آن ها در خاطره ي تك تك ضبط شده است. كالكشن قرار گرفته مي تواند يك خاطره بازي خوب براي شب هاي يلدا باشد و البته كه مي تواند روي كليپ هاي ويدئويي كه شما مي سازيد هم استفاده گردد و رضايت مخاطبين شما را به همراه داشته باشد.

دانلود اهنگ پاپ قديمي موسيقي تركمني يكي ديگر از انواع آهنگ هاي ايراني مي باشد كه در ايران و افغانستان و تركمنستان رواج دارد. اين نوع موسيقي سال هاست كه به عنوان يكي از ژانرهاي سنتي موسيقي شناخته مي شود و هم در ايران و هم در خارج از ايران طرفداران زيادي را به خودش جذب كرده است.