بهترين ها

بهترين ها

ایجاد وبلاگ رایگان

بهترين سايت هاي خدماتي را در كي خوبه بشناسيد

 يكي از مهم ترين معضلات افراد براي استفاده از خدمات سايت هاي مختلف،  شناخت بهترين آن ها مي باشد.  اين كه از كدام سايت استفاده كنند تا علاوه بر رسيدن به نتيجه مطلوب، دچار ضرر نشوند خود مشكل بزرگي است.  در اين راستا كي خوبه   يك محيطي را فراهم كرده تا در آن بتوانيد بهترين و برترين سايت هاي فعال ايراني و خدمات رسان در حوزه موردنظر خود را بشناسيد.

آژانس سئو چيست؟ پيدا كردن بهترين آژانس ديجيتال ماركتينگ

كي خوبه   چه كمكي به كاربران مي كند؟

اين توضيح را با يك مثال شروع مي كنيم.

در نظر بگيريد شخصي مي خواهد از خدمات يك وكيل خوب استفاده كن.د مشكل وي مي تواند حقوقي ، حقيقي و يا در هر زمينه اي باشد . اين شخص نمي داند كه از بين تعداد بالاي  سايت هاي فعال كدام يك داراي وكيل خوبي است و از خدمات مشاوره كدام يك مي تواند به استفاده كند تا مفيد باشد؟ در اينجاست كه كي خوبه  به كمك مي آيد.

كي خوبه  در سايت خود يك محتوا در زمينه بهترين سايت هاي فعال در زمينه وكالت دارد.  در اين محتوا نام ده سايت برتر در زمينه وكالت به ترتيب از ده تا يك فهرست شده اند.وبلاگ ميهن وب هاست | 30 ترفند مهم سئو براي افزايش رتبه سايت در موتورهاي  جستجو (قسمت دوم)

 محتواهاي سايت كي خوبه  دربرگيرنده چه مطالبي مي باشند ؟

محتواي اين سايت در مورد خدمات ده سايت برتر و فعال در زمينه موردنظر است.  پس از بازكردن محتوا ابتدا خلاصه اي مختصر در زمينه نوع فعاليت و خدماتي كه سايت هاي فعال در آن حوزه دارند نوشته شده است.  پس از توضيح نام ده سايت را مي توانيد از ده تا يك ببينيد.

 در اين محتوا اطلاعاتي در زمينه نوع خدمات آن سايت، سال شروع به كار، سابقه كاري و ... يادداشت شده است . در انتها  نيز يك جمع بندي كلي داريم.  اما يك بخش بسيار متفاوت در سايت كي خوبه  ، نظرات كاربران است . در اين بخش شما مي توانيد نظرات كاربران و تجربه شخصي آن ها در استفاده از امكانات و خدمات يك سايت را مشاهده كنيد.  اين اطلاعات درج شده تجربه خود افراد بوده و هيچ گونه پيش داوري و قضاوت يا تبليغ در آن ديده نمي شود. 

 شما مي توانيد به مطالب نوشته شده در اين بخش اعتماد كامل كرده و طبق نظرات از سايت مورد انتخاب خود استفاده كنيد.  

فرق كي خوبه  با ديگر سايت ها چيست؟

كي خوبه  از نظر مخاطبين نوشته مي شود و طبق تجربه خود افراد و رتبه سايت در موتورهاي جستجو نام سايت ها را ليست مي كند. اما در ديگر سايت ها معمولاً به صرف تبليغ از سايت ها ياد مي شود كه ممكن است يك سايتي بدون داشتن فعاليت خوب،  در ليست آن ها قرار بگيرد.  درنتيجه به اين سايت ها ديگر نمي توان به چشم يك مرجع براي نقد و بررسي نگاه كرد.  اما كي خوبه  را مي توان به عنوان يك مرجع عالي و يك منبع بسيار خوب براي شناخت بهترين سايت هاي خدماتي ايراني استفاده كرد.

تاثير كي خوبه  بر كسب و كارها 

مرجع نقد وبررسي كسب و كار ها

 كي خوبه  علاوه بر كمك به كاربران و مشتريان براي استفاده از خدمات سايت ها و شناخت بهترين آن ها به صاحبان اين كسب وكارها نيز كمك مي كنند.  اين صاحبان در صورت داشتن فعاليت خوب در ليست برترين ها قرار گرفته و به ديد مخاطب مي رسند.  علاوه براين يك سايت درصورتي كه داراي خدمات خوب باشد و رضايت بالاي مشتري را داشته باشند،  با معرفي در بخش نظرات كاربران مي توانند جذب مخاطب بالايي داشته باشد.  درهرصورت سايت ها براي قرار گرفتن نامشان در كي خوبه  تلاش مي كنند تا خدمات خوبي به مشتري ارائه داده و در قبال آن به مخاطب بيشتري نشان داده شوند.

7 نكته سئو سايت براي بهينه سازي تصاوير

سخن پاياني

 يكي از اصلي ترين دغدغه هاي افراد براي استفاده از سايت ها و خدمات آن ها ، شناخت بهترين سايت ها در هر حوزه مي باشد.  براي اين منظور اگر هر شخص به طور خودجوش بخواهد به دنبال بهترين سايت هاي فعال در زمينه موردنظر بگردد،  به دليل تعدد سايت ها نياز به صرف زمان بسيار زيادي دارد. 

مرجع نقد و بررسي سايت ها براي برطرف ساختن اين هدر رفت زمان كي خوبه   بستري را فراهم كرده تا در آن نام ده سايت برتر فعال و ايراني در زمين موردنظر را بتوانيد ببينيد.  اين ده سايت براساس رتبه در گوگل و همچنين ميزان رضايت مخاطبين ليست شده اند . 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۳:۲۷:۱۶ | احمد
،

چگونه با انتخاب لامپ مناسب تاريكي ها را زيبا و روشن تر ببينيم؟

چگونه با انتخاب لامپ مناسب تاريكي ها را زيبا و روشن تر ببينيم؟

 

 

 

 

انساني كه در دنياي گذشته براي روشنايي بايد آتش را كشف مي كرد، شمع را اختراع مي كرد و نهايت استفاده از نور خورشيد را در روز كرده و شب و خاموشي آن را براي آرامش و استراحت خود انتخاب مي كرد. حال با اختراع لامپ و روشنايي توسط اديسون و پيشرفت روزافزون آن، شب هاي آرام جاي خود را به شب هاي پويا و زيبايي ستارگان جاي خود را به رقص نور لامپ هاي متنوع داده است. حتما تجربه كرده ايد كه نماي بسياري از ساختمان ها و ديگر سازه ها و يا حتي ويترين مغازه ها در شب جذاب تر هستند. اين جذابيت مديون استفاده از انواع لامپ و روشنايي در نورپردازي آن ها مي باشد. لذا بحث نورپردازي نكته اي لازم براي زيباسازي شهر و نماي داخلي و خارجي ساختمان هاي شما  مي باشد. پس بياييد با هم به اطلاعات خود در اين زمينه بيفزاييم.

 

لامپ هاي رشته اي

هرچند كه از ابتداي اختراع لامپ و روشنايي انواع مختلفي از آن توسط افراد مختلف ساخته شد اما هر كدام به دلايلي قابل استفاده نبوده و از رده خارج شدند و در نهايت لامپ هاي رشته اي بهبود يافته شده به توليد انبوه رسيدند. چنان انبوه كه همه ي شما در زمان حال نيز اين لامپ ها را مي شناسيد و از آن ها استفاده مي كنيد. با وجود اندازه هاي مختلف در زبان محاوره به لامپ 100 وات معروف هستند. اگر شما اهل مناطق گرمسيري باشيد حتما تجربه كرده ايد كه با روشن شدن اين لامپ ها گرماي زيادي در فضاهاي بسته ايجاد مي شود كه تحمل استفاده از روشنايي آن ها را از عهده خارج مي كند. لذا بايد درصدد جايگزيني مناسب براي آن ها باشيم.

 

لامپ هالوژن

هالوژن ها عناصر گروه 17 جدول تناوبي هستند. لامپ هالوژن ، همان طور كه از نامش مشخص است، لامپي رشته اي است كه در ساخت آن از عناصر يد و برم و گازهاي فشرده و خنثي استفاده شده است. انواع لامپ هاي هالوژن:

  1. لامپ هاي هالوژن
  2. LED لامپ هاي هالوژن SMD
  3. لامپ هاي هالوژن COB

اين لامپ ها كاربرد زيادي در سقف ساختمان ها براي نورپردازي و زيبايي دارند.

چنان كه اين تغيير در ساختار، باعث افزايش طول عمر لامپ شده و از آن براي زيبايي بصري در نماهاي خارجي و داخلي سازه ها و ايجاد جذابيت در ويترين هاي خانگي و تجاري استفاده مي كنند اما همچنان گرماي زيادي توليد مي كنند. پس اگر شما در آب و هواي گرم زندگي مي كنيد يا به طور كلي از گرما گريزانيد، از اين لامپ ها نمي توانيد براي روشنايي استفاده كنيد و تنها براي شما جنبه ي تزييني خواهند داشت.

لامپ مهتابي

اين لامپ ها سال هاي زيادي است كه مورد استفاده ي شما قرار ميگيرند. مدل هاي جديدي از اين لامپ هاي مهتابي نيز توليد شده اند كه از نظر ظاهري زيبايي بهتر و هم چنين كارامدتر هستند. شما نيز در اطراف خود در تمام اتاق ها و تمام ساختمان ها به صورت ديوار كوب، اين مهتابي ها را ديده ايد. اما حس متفاوتي نسبت به آن ها داريد. گرماي لامپ هاي رشته اي را ندارند و معمولا از رنگ سفيدشان استفاده مي شود.

لامپ ال اي دي

LED مخفف عبارت Light Emitting Diode به معناي ديود ساطع كننده ي نور است. ساز و كار لامپ ال اي دي بدين صورت است كه با گذر جريان الكتريكي از ديود آن مقداري از انرژي به صورت نور ساطع مي شود. با مرور خاطرات خود به خاطر خواهيد آورد كه ويژگي هاي اين لامپ ها چيست؟ بله، همين طور است. طول عمر بيشتر، كيفيت بيشتر و مصرف كمتر. همين امر موجب اشتياق همگاني در جامعه براي خريد اين لامپ ها شد و تا به امروز ادامه پيدا كرده است.

خب با همراهي تا اين قسمت مشكل توليد گرما و مصرف زياد برق را تا حدودي حل كرديم. اما شايد شما علاوه بر لامپ و روشنايي به زيبايي و نوستالژيك بودن محيط پيرامون خود نيز اهميت ويژه اي بدهيد.

لامپ هاي اديسوني:

لامپ اديسوني ، لامپي است با ظاهر لامپ هاي رشته اي اما با سازوكار شبيه لامپ ال اي دي. لذا اين لامپ ها با حفظ نور زرد و حالت نوستالژيك در نتيجه حفظ زيبايي و جذابيت از مصرف انرژي كمتري برخوردارند. پس هم در مصرف برق صرفه جويي مي كنند و هم براي جامعه مقرون به صرفه خواهند بود. لامپ هاي اديسوني نيز در اشكال و اندازه هاي مختلف وجود دارند تا شما بتوانيد با توجه به نياز خود از بين آن ها انتخابي مناسب داشته باشيد.

انواع لامپ در مقام مقايسه:

  • لامپ هاي رشته اي قديمي ترين نوع لامپ هستند و بيشترين مصرف انرژي را دارند. همچنين بيشترين ميزان اتلاف انرژي به صورت گرما را دارا مي باشند. سهم اين لامپ ها در نورپردازي و زيبايي بصري بسيار كم است.
  • لامپ هالوژن با داشتن بازدهي و طول عمر قابل قبول، سهم زيادي در نورپردازي ها و زيباسازي نماي داخلي و خارجي ساختمان ها دارد. اما به دليل ايجاد گرماي زياد در ساخت حباب آن ها بايد ايمني بيشتري را رعايت كنند.
  • لامپ مهتابي  داراي قدمت نسبتا طولاني بوده و در اندازه ها و رنگ ها و مدل هاي مختلف وجود دارد. اينلامپ ها نيز با بازدهي بيشتر نسبت به لامپ رشته اي و تغيير و پيشرفت در ساخت و بيشتر شدن بازدهي كاربرد زيادي در فضاهاي داخلي دارند. اما جنبه ي نورپردازي ندارند. داشتن ماده ي سمي جيوه نيز از معايب آن هاست.
  • لامپ ال اي دي داراي بازدهي زياد، طول عمر بالا ومصرف پايين هستند. اندازه ها و اشكال مختلفي دارند و كاربر مي تواند از ميان آن ها انتخاب مناسبي داشته باشد. تنها هزينه ي اوليه ي نسبتا زياد از معايب آن ها است.
  • لامپ اديسوني داراي بازدهي و طول عمر مناسبي هست. داراي ظاهري زيبا و انواع واندازه هاي متنوع هستند و سهم بسزايي در نورپردازي و زيباسازي فضاهاي داخلي دارند.

با مطالعه ي اين بخش مي توان دريافت، همانگونه كه دسته بندي لامپ و روشنايي ها بسيار متنوع است و هركدام داراي اندازه ها و اشكال مختلف هستند كه آن ها را از يكديگر متمايز مي كند، انتخاب مناسب از ميان آن ها مستلزم داشتن آگاهي و دانش كافي درباره ي آن هاست. شما مي توانيد با مراجعه به سايت amirlight.ir انتخاب مناسبي داشته باشيد.

 

منبع : https://b2n.ir/a33219

ادامهـ مطلبـ
| ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۴:۲۴:۰۲ | احمد
،

همه چيز درباره شركت كمك رسان بيمه سافرتي سوئيس اسيست swiss assis

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 1.png

Swiss Assist بخشي از Swiss Assist International است كه ارائه دهنده پيشرو خدمات بين المللي پزشكي، امنيتي و كمك هاي مسافرتي است. ما متكي هستيم كه در 24 ساعت شبانه روز از رفاه ميليون ها مهاجر، مسافر و اتباع محلي در هر كشور جهان مراقبت كنيم. مشتريان ما شامل برخي از معتبرترين شركت هاي چند مليتي جهان، دولت ها، سازمان هاي غيردولتي و بيمه گذاران هستند.

ما شركتي هستيم كه دولت سوئيس به آن اعتماد مي كند تا از رفاه نيروي كار مسافر و مهاجر خود مراقبت كند. ما به نمايندگي از وزارت امور خارجه، كمك هاي پزشكي، مراقبت هاي پزشكي اوليه و ثانويه، خدمات تخليه و مراقبت هاي بهداشتي شغلي را به بيش از 28000 كارمند دولت سوئيس و خانواده هاي آنها در بيش از 190 كشور مختلف ارائه مي دهيم.

 

ما توسط دو متخصص برجسته در ارائه مراقبت هاي بهداشتي بين المللي، با منشور خاص براي ارائه مراقبت با كيفيت استثنايي به افرادي كه تحت مسئوليت آن هستند، تاسيس شديم. از آن زمان، ما شهرت شايسته اي براي ارائه مداوم خدمات عالي به دست آورده ايم. اين شهرت بر پايه‌هاي زير بنا شده است:

Swiss Assist شركتي است كه دولت سوئيس به آن سپرده است تا از مراقبت هاي پزشكي نيروهاي كار مسافر و مهاجر خود مراقبت كند.

مشتري: دولت سوئيس

جمعيت: 28000 كارمند دولت سوئيس و خانواده هاي آنها، از جمله مهاجران و مسافران تجاري از وزارت خارجه، وزارت دفاع، وزارت توسعه بين المللي.

مكان: زندگي و كار در بيش از 190 كشور مختلف.

خدمات: بسته جامع مراقبت شامل:

غربالگري پزشكي كليه مسافران، مهاجران و خانواده هاي آنها

مراقبت هاي بهداشتي اوليه و ثانويه انتخابي و غيرانتخابي در سطح جهاني

مشاوره پزشكي و نظر دوم

تخليه و بازگرداندن فوريت هاي پزشكي

مديريت پرونده پزشكي در حال انجام

كادر پزشكي سايت از راه دور

بهداشت حرفه اي

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 3.png

مردم بزرگ :

ما به طور موجه به مردم خود افتخار مي كنيم و سرمايه گذاري زيادي روي كيفيت كاركنان خود مي كنيم تا بالاترين نسبت پرسنل پزشكي آموزش ديده باليني را در صنعت با مقداري حاشيه حفظ كنيم. مراقبت و سرمايه گذاري قابل توجهي نيز به كيفيت محيط كاري ما اختصاص دارد و ما همواره به عنوان يكي از بهترين شركت ها براي كار شناخته مي شويم. اين دو مزيت بسيار مثبت براي مشتريان ما دارد: شهرت ما به ما اين امكان را داده است كه از بهترين نامزدها در صنعت استخدام كنيم. و هنگامي كه به ما ملحق مي شوند، درازمدت مي مانند و به مشتريان ما اجازه مي دهند از بالاترين سطح تجربه و تعهد در تيم هاي خدمات ما بهره مند شوند.

مدل هاي خدمات منحصر به فرد، بهترين در كلاس

 

خريد بيمه مسافرتيما يك مدل خدمات منحصربه‌فرد به رهبري پرستار را به كار مي‌گيريم كه ما را قادر مي‌سازد تا سطح استثنايي از خدمات را به مشتريان خود ارائه دهيم. هر مورد Swiss Assist توسط يك پرستار مراقبت‌هاي ويژه مديريت مي‌شود و اين پرستار تنها نقطه تماس مشتري مي‌شود و با مشتري ارتباط برقرار مي‌كند و در سراسر آن مشاوره و اطمينان مي‌دهد. اين مدل خدمات تضمين مي كند كه مشتريان ما از همدلي، تجربه عميق و تخصص پزشكي بهره مند مي شوند. مدل پرستاري ما در صنعت منحصربه‌فرد است و تاخيرهاي خسته‌كننده، تكرار غيرضروري و خدمات غيرشخصي را كه اغلب با مدل‌هاي خدمات استاندارد تجربه مي‌شود، حذف مي‌كند. تيم‌هاي پزشكي ما توسط هيئتي متشكل از 21 مشاور متخصص مشهور بين‌المللي پشتيباني مي‌شوند كه تخصص در سطح جهاني را در طيف گسترده‌اي از تخصص‌هاي پزشكي ارائه مي‌كنند، و توسط بهترين زيرساخت فناوري اختصاصي و روش‌هاي عملياتي دقيق پشتيباني مي‌شوند.

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 5.png

خدمات پزشكي :

غربالگري پزشكي

مشاوره پزشكي سفر

اطلاعات مقصد

مديريت واكسيناسيون

مشاوره نسخه

برنامه ريزي اضطراري

مشاوره و كمك پزشكي

اپليكيشن هاي پزشكي & ارجاعات

نظر دوم پزشكي

ارسال نسخه

بهداشت حرفه اي

حمايت رواني

پشتيباني از گم شدن پاسپورت/كيف پول

پشتيباني سفرهاي اضطراري

تخليه پزشكي/بازگشت

مديريت پرونده پزشكي

مشاوره پس از عمل

مديريت مطالبات

كنترل هزينه

مشاوره سلامت و سبك زندگي

حمايت رواني

بهداشت حرفه اي

خدمات امنيتي :

مشاوره امنيت سفر

اطلاعات ريسك كشور

برنامه ريزي واكنش به بحران

برنامه ريزي امنيتي

مشاوره سياست گذاري

ارزيابي ريسك مقصد

رديابي مسافر / مهاجر

رديابي دستگاه

ماشين و راننده ايمن

Close Protection

حفاظت اجرايي

پشتيباني حقوقي

آدم ربايي و باج

تخليه امنيتي سياسي

حفاظت اجرايي

آدم ربايي و باج

RMR

 

دسترسي جهاني

ما از رفاه ميليون‌ها مهاجر، مسافر و اتباع محلي در هر كشور جهان، از جمله خصمانه‌ترين و چالش‌برانگيزترين محيط‌ها، مراقبت مي‌كنيم.

بررسي اجمالي

كارفرمايان موظفند مراقب باشند كه كاركنان و خانواده‌هايشان هنگام زندگي يا كار در خارج از كشور در معرض خطر غيرمنطقي قرار نگيرند. Swiss Assist طيف جامع و يكپارچه اي از راه حل ها را توسعه داده است كه از سلامت و امنيت مسافران تجاري، مهاجران و خانواده هاي آنها محافظت مي كند. مشتريان ما از يك نقطه تماس واحد براي دسترسي به تخصص و كمك مورد نياز خود در هر كجاي دنيا كه هستند، 24/7 بهره مي برند. خريد آنلاين بيمه مسافرتي

ما بسيار مفتخريم كه مورد اعتماد برخي از معتبرترين سازمان هاي جهان براي مراقبت از رفاه مردم خود هستيم. در اينجا چند نمونه از انواع سازمان هايي كه به آنها كمك مي كنيم و نحوه كمك به آنها آورده شده است.

دولت

خدمات مالي و حرفه اي

انرژي و معدن

NGO ها، IGO ها و خيريه ها

فن آوري

رسانه و سرگرمي

هواپيمايي

مهندسي

ساخت

داروسازي

بيمه مسافرتي بين المللي پزشكي و تجاري

تحصيلات

خرده فروشي و FMCG

مهمان نوازي، گردشگري و ورزش

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 4.png

تماس با ما ( واحد مديريت و فروش ) :

Sales & Administration Enquiries

Americas Head Office: E-Mail: usaenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي آمريكا 

 

Asia Head Office: E-Mail: asiaenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي اسيا 

 

New Zealand Head Office: E-Mail: nzenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي نيوزلند 

 

Africa & Middle East Head Office: E-Mail: menaenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي آفريقا 

 

European Head Office: E-Mail: euenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي اروپا  

 

Tel : +41225017799

Fax : +41225017799

E-Mail: info@swiss-assist.com

 

New Business Enquiries

E-Mail: sales@swiss-assist.com

Operational Enquiries

International Medical Emergency Services

E-Mail: InternationalHealthcare@swiss-assist.com

Customer Services

E-Mail: InternationalHealthcare@swiss-assist.com

 

تاليف و گردآورنده : وبسايت مسافرتي mosaferatii


ادامهـ مطلبـ
| ۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۳:۳۶:۰۴ | احمد
،

همه چيز درباره شركت كمك رسان بيمه سافرتي سوئيس اسيست swiss assis

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 1.png

Swiss Assist بخشي از Swiss Assist International است كه ارائه دهنده پيشرو خدمات بين المللي پزشكي، امنيتي و كمك هاي مسافرتي است. ما متكي هستيم كه در 24 ساعت شبانه روز از رفاه ميليون ها مهاجر، مسافر و اتباع محلي در هر كشور جهان مراقبت كنيم. مشتريان ما شامل برخي از معتبرترين شركت هاي چند مليتي جهان، دولت ها، سازمان هاي غيردولتي و بيمه گذاران هستند.

ما شركتي هستيم كه دولت سوئيس به آن اعتماد مي كند تا از رفاه نيروي كار مسافر و مهاجر خود مراقبت كند. ما به نمايندگي از وزارت امور خارجه، كمك هاي پزشكي، مراقبت هاي پزشكي اوليه و ثانويه، خدمات تخليه و مراقبت هاي بهداشتي شغلي را به بيش از 28000 كارمند دولت سوئيس و خانواده هاي آنها در بيش از 190 كشور مختلف ارائه مي دهيم.

 

ما توسط دو متخصص برجسته در ارائه مراقبت هاي بهداشتي بين المللي، با منشور خاص براي ارائه مراقبت با كيفيت استثنايي به افرادي كه تحت مسئوليت آن هستند، تاسيس شديم. از آن زمان، ما شهرت شايسته اي براي ارائه مداوم خدمات عالي به دست آورده ايم. اين شهرت بر پايه‌هاي زير بنا شده است:

Swiss Assist شركتي است كه دولت سوئيس به آن سپرده است تا از مراقبت هاي پزشكي نيروهاي كار مسافر و مهاجر خود مراقبت كند.

مشتري: دولت سوئيس

جمعيت: 28000 كارمند دولت سوئيس و خانواده هاي آنها، از جمله مهاجران و مسافران تجاري از وزارت خارجه، وزارت دفاع، وزارت توسعه بين المللي.

مكان: زندگي و كار در بيش از 190 كشور مختلف.

خدمات: بسته جامع مراقبت شامل:

غربالگري پزشكي كليه مسافران، مهاجران و خانواده هاي آنها

مراقبت هاي بهداشتي اوليه و ثانويه انتخابي و غيرانتخابي در سطح جهاني

مشاوره پزشكي و نظر دوم

تخليه و بازگرداندن فوريت هاي پزشكي

مديريت پرونده پزشكي در حال انجام

كادر پزشكي سايت از راه دور

بهداشت حرفه اي

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 3.png

مردم بزرگ :

ما به طور موجه به مردم خود افتخار مي كنيم و سرمايه گذاري زيادي روي كيفيت كاركنان خود مي كنيم تا بالاترين نسبت پرسنل پزشكي آموزش ديده باليني را در صنعت با مقداري حاشيه حفظ كنيم. مراقبت و سرمايه گذاري قابل توجهي نيز به كيفيت محيط كاري ما اختصاص دارد و ما همواره به عنوان يكي از بهترين شركت ها براي كار شناخته مي شويم. اين دو مزيت بسيار مثبت براي مشتريان ما دارد: شهرت ما به ما اين امكان را داده است كه از بهترين نامزدها در صنعت استخدام كنيم. و هنگامي كه به ما ملحق مي شوند، درازمدت مي مانند و به مشتريان ما اجازه مي دهند از بالاترين سطح تجربه و تعهد در تيم هاي خدمات ما بهره مند شوند.

مدل هاي خدمات منحصر به فرد، بهترين در كلاس

 

خريد بيمه مسافرتيما يك مدل خدمات منحصربه‌فرد به رهبري پرستار را به كار مي‌گيريم كه ما را قادر مي‌سازد تا سطح استثنايي از خدمات را به مشتريان خود ارائه دهيم. هر مورد Swiss Assist توسط يك پرستار مراقبت‌هاي ويژه مديريت مي‌شود و اين پرستار تنها نقطه تماس مشتري مي‌شود و با مشتري ارتباط برقرار مي‌كند و در سراسر آن مشاوره و اطمينان مي‌دهد. اين مدل خدمات تضمين مي كند كه مشتريان ما از همدلي، تجربه عميق و تخصص پزشكي بهره مند مي شوند. مدل پرستاري ما در صنعت منحصربه‌فرد است و تاخيرهاي خسته‌كننده، تكرار غيرضروري و خدمات غيرشخصي را كه اغلب با مدل‌هاي خدمات استاندارد تجربه مي‌شود، حذف مي‌كند. تيم‌هاي پزشكي ما توسط هيئتي متشكل از 21 مشاور متخصص مشهور بين‌المللي پشتيباني مي‌شوند كه تخصص در سطح جهاني را در طيف گسترده‌اي از تخصص‌هاي پزشكي ارائه مي‌كنند، و توسط بهترين زيرساخت فناوري اختصاصي و روش‌هاي عملياتي دقيق پشتيباني مي‌شوند.

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 5.png

خدمات پزشكي :

غربالگري پزشكي

مشاوره پزشكي سفر

اطلاعات مقصد

مديريت واكسيناسيون

مشاوره نسخه

برنامه ريزي اضطراري

مشاوره و كمك پزشكي

اپليكيشن هاي پزشكي & ارجاعات

نظر دوم پزشكي

ارسال نسخه

بهداشت حرفه اي

حمايت رواني

پشتيباني از گم شدن پاسپورت/كيف پول

پشتيباني سفرهاي اضطراري

تخليه پزشكي/بازگشت

مديريت پرونده پزشكي

مشاوره پس از عمل

مديريت مطالبات

كنترل هزينه

مشاوره سلامت و سبك زندگي

حمايت رواني

بهداشت حرفه اي

خدمات امنيتي :

مشاوره امنيت سفر

اطلاعات ريسك كشور

برنامه ريزي واكنش به بحران

برنامه ريزي امنيتي

مشاوره سياست گذاري

ارزيابي ريسك مقصد

رديابي مسافر / مهاجر

رديابي دستگاه

ماشين و راننده ايمن

Close Protection

حفاظت اجرايي

پشتيباني حقوقي

آدم ربايي و باج

تخليه امنيتي سياسي

حفاظت اجرايي

آدم ربايي و باج

RMR

 

دسترسي جهاني

ما از رفاه ميليون‌ها مهاجر، مسافر و اتباع محلي در هر كشور جهان، از جمله خصمانه‌ترين و چالش‌برانگيزترين محيط‌ها، مراقبت مي‌كنيم.

بررسي اجمالي

كارفرمايان موظفند مراقب باشند كه كاركنان و خانواده‌هايشان هنگام زندگي يا كار در خارج از كشور در معرض خطر غيرمنطقي قرار نگيرند. Swiss Assist طيف جامع و يكپارچه اي از راه حل ها را توسعه داده است كه از سلامت و امنيت مسافران تجاري، مهاجران و خانواده هاي آنها محافظت مي كند. مشتريان ما از يك نقطه تماس واحد براي دسترسي به تخصص و كمك مورد نياز خود در هر كجاي دنيا كه هستند، 24/7 بهره مي برند. خريد آنلاين بيمه مسافرتي

ما بسيار مفتخريم كه مورد اعتماد برخي از معتبرترين سازمان هاي جهان براي مراقبت از رفاه مردم خود هستيم. در اينجا چند نمونه از انواع سازمان هايي كه به آنها كمك مي كنيم و نحوه كمك به آنها آورده شده است.

دولت

خدمات مالي و حرفه اي

انرژي و معدن

NGO ها، IGO ها و خيريه ها

فن آوري

رسانه و سرگرمي

هواپيمايي

مهندسي

ساخت

داروسازي

بيمه مسافرتي بين المللي پزشكي و تجاري

تحصيلات

خرده فروشي و FMCG

مهمان نوازي، گردشگري و ورزش

C:UsersibmDesktopتبليغات اينستاگرامسوئيس اسيست 4.png

تماس با ما ( واحد مديريت و فروش ) :

Sales & Administration Enquiries

Americas Head Office: E-Mail: usaenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي آمريكا 

 

Asia Head Office: E-Mail: asiaenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي اسيا 

 

New Zealand Head Office: E-Mail: nzenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي نيوزلند 

 

Africa & Middle East Head Office: E-Mail: menaenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي آفريقا 

 

European Head Office: E-Mail: euenquiries@swiss-assist.com دفتر مركزي اروپا  

 

Tel : +41225017799

Fax : +41225017799

E-Mail: info@swiss-assist.com

 

New Business Enquiries

E-Mail: sales@swiss-assist.com

Operational Enquiries

International Medical Emergency Services

E-Mail: InternationalHealthcare@swiss-assist.com

Customer Services

E-Mail: InternationalHealthcare@swiss-assist.com

 

تاليف و گردآورنده : وبسايت مسافرتي mosaferatii


ادامهـ مطلبـ
| ۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۳:۳۲:۳۲ | احمد
،

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 113
بازديد ديروز : 168
بازديد كل : 4498

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان