بهترين ها

بهترين ها

ایجاد وبلاگ رایگان

چگونه در 30 روز انگليسي روان صحبت كنيم؟

مريم عراقي 

 

مزاياي يادگيري زبان انگليس


انگليسي به عنوان زبان جهاني 20 درصد از جمعيت جهان را به عنوان زبان آن صحبت مي كنند. چه در دانشگاه تحصيل كنيد، چه با مدير خدمات مشتري صحبت كنيد، در يك سمينار سخنراني كنيد يا يك سخنراني تجاري ارائه دهيد، زبان انگليسي يك نياز اوليه در عصر اطلاعات است. قبل از اينكه ياد بگيريد چگونه در 30 روز انگليسي روان صحبت كنيد؟ شما بايد بدانيد كه چگونه يادگيري زبان انگليسي مي تواند به شما كمك كند.

رسيدن به تعداد بيشتري از مردم
افزايش توانايي ذهني
افزايش سواد ديجيتال (تلفن، لپ تاپ، ابزارهاي ديگر)
باز كردن راه هايي براي منابع موجود براي مطالعه و تحقيق
تعامل با فرهنگ هاي ديگر از طريق عمل به عنوان يك زبان واسطه

چقدر سريع مي توانيد تسلط به دست آوريد؟

آكادمي زبان آموزي


دستيابي به تسلط به زبان انگليسي در مدت زمان كوتاهي بسيار چالش برانگيز است، اما هنگامي كه اين فرآيند را شروع كنيد، تغيير را آهسته و پيوسته احساس خواهيد كرد. سوال نبايد اين باشد كه چگونه در 30 روز به زبان انگليسي روان صحبت كنيم، بلكه چگونه خود را به سمت هدف آموزش دهيم؟ عوامل متعددي مانند نگرش يادگيرنده، توجه، زمان در دسترس براي يادگيري و غيره وجود دارد كه سرعت فرآيند يادگيري را تعيين مي كند. اگر به طور مؤثر روي اين عوامل كار كرده باشيد، مطمئناً مي توانيد سريعتر به اهداف خود برسيد.

مؤسسه خدمات خارجي ايالات متحده (FSI) زبان ها را بر اساس دشواري يادگيري به چهار گروه تقسيم مي كند. گروه 1 به حداقل 480 ساعت يادگيري نياز دارد در حالي كه 2 تا 4 گروه به حداقل 720 ساعت يادگيري براي دستيابي به سطح ابتدايي تسلط نياز دارند. اكنون اين سوال به چند ساعت در روز خلاصه مي شود؟ حتي اگر با سرعت يادگيري 6 ساعت در روز پيش برويد، باز هم 80 روز طول مي كشد تا به سطح رواني اوليه برسيد. براي دستيابي به حداقل تسلط حرفه اي به زبان انگليسي، ممكن است لازم باشد كمي بيشتر تمرين كنيد، اما ارزشش را دارد.

چگونه در 30 روز انگليسي روان صحبت كنيم؟


تسلط بر زبان دوم هميشه يك سفر دشوار است. با توجه به مزاياي يادگيري يك زبان جديد و همچنين درك يك زبان پرمخاطب مانند انگليسي، صرف يك ماه براي درك اصول آن مطمئناً براي شما مفيد خواهد بود. سه راه اصلي وجود دارد كه مي توانيد براي يادگيري صحبت كردن به زبان انگليسي روان در 30 روز استفاده كنيد، يعني تمرينات Listening و Speaking همراه با مطالعه اين زبان و اصول اوليه آن. بياييد بدانيم كه شما مي توانيد هر سه مورد را در 30 روز انجام دهيد.

صحبت كردن

براي اينكه در 30 روز به زبان انگليسي روان صحبت كنيد، اولين كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه لهجه هاي مختلف انگليسي، تلفظ كلمات، عبارات دشوار و نحوه تأكيد بر روي برخي كلمات و نحوه تلفظ آنها را درك كنيد. براي اين، تمرينات صحبت كردن فوق العاده مفيد هستند. به تعداد زيادي پادكست، آهنگ انگليسي گوش دهيد و فيلم هاي انگليسي تماشا كنيد و سعي كنيد درك كنيد كه چگونه انگليسي با لهجه هاي مختلف صحبت مي شود و همان را تمرين كنيد. حتي مي‌توانيد ديالوگ‌هاي فيلم‌هاي انگليسي مورد علاقه‌تان را فهرست كنيد و سپس آن‌ها را جلوي آينه تمرين كنيد. ويديوهاي يوتيوب زيادي در مورد انگليسي صحبت كردن وجود دارد كه مي توانيد آن ها را تماشا كنيد، يادداشت برداري كنيد و تا جايي كه مي توانيد تمرين كنيد.

شنيداري

در حين تمرين گفتاري انگليسي، بايد زماني را صرف صحبت با كساني كنيد كه انگليسي خوبي دارند يا كساني كه انگليسي را به عنوان زبان اول خود دارند. از آنها بخواهيد در مورد اينكه چگونه مي توانيد انگليسي خود را بهبود ببخشيد و چگونه مي توانند در تلفظ و تسلط بر تسلط شما به شما كمك كنند، بازخورد بدهند. همچنين مي توانيد به پيام هاي صوتي خودكار گوش دهيد

مطالعه زبان انگليسي

هدف اصلي از مطالعه زبان انگليسي يادگيري اصول رايتينگ و گرامر است تا بتوانيد جملات را به درستي قالب بندي كنيد و دايره لغات انگليسي خود را بهبود ببخشيد. براي اينكه در 30 روز به زبان انگليسي روان صحبت كنيد، بايد هر روز يك يا دو ساعت را صرف مطالعه گرامر پايه و همچنين يادگيري مجموعه اي از 5 تا 10 كلمه جديد كنيد. هر روز يك روزنامه بخوانيد يا شروع به خواندن يك كتاب انگليسي خوب كنيد. براي يادگيري لغات جديد يا دانلود اپليكيشن ساخت واژگان در گوشي هوشمند خود، فلش كارت بسازيد. به دنبال اين موارد، دايره لغات خود را تقويت كرده و ساختار جملات و دستور زبان اصلي را تا پايان ماه ياد مي‌گيريد.

نكاتي براي صحبت موثر انگليسي در 30 روز


بسته به هدف شما، روش هاي زيادي براي يادگيري زبان انگليسي وجود دارد. خواندن موثر شامل فعاليت هاي محرك مغز براي تيزتر كردن ذهن ما مي شود. چندين كتاب در بازار وجود دارد كه ممكن است اصولي را به شما آموزش دهد كه چگونه در 30 روز به زبان انگليسي روان صحبت كنيد؟ هيچ ميانبري براي يادگيري وجود ندارد زيرا كسب دانش فرآيندي آهسته و پيوسته است. با اين حال، اگر مصمم باشيد و بر يادگيري تمركز كنيد، همچنان مي توانيد به هدف خود برسيد.

در اينجا تمام نكاتي وجود دارد كه مي توانيد براي يادگيري پايه انگليسي در مدت زمان كوتاه تري دنبال كنيد.

كتاب و متن بخوانيد


خواندن كليد يادگيري يك زبان جديد است و انگليسي نيز از اين قاعده مستثني نيست. هر چه بيشتر بخوانيد، در صحبت كردن كارآمدتر مي شويد. يك هدف روزانه براي خود تعيين كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه تا پايان روز به عملكرد خود دسترسي خواهيد داشت.

اسپيكينگ را تمرين كنيد


در حالي كه در حال خواندن يك متن هستيد، بايد همزمان روي بخش كاربردي فرآيند نيز كار كنيد. شما مي توانيد بر اساس علاقه خود تمرين صحبت كردن را انتخاب كنيد، چه خواندن يك روزنامه انگليسي يا صحبت با دوستان خود به زبان انگليسي. انگيزه اوليه صحبت كردن از نظر گرامري صحيح انگليسي نيست، بلكه فقط ايجاد عادت صحبت كردن است. علاوه بر اين، مي توانيد يك صحنه مكالمه مورد علاقه يا خطي را كه تحسين مي كنيد انتخاب كنيد و آن را با همان لهجه تمرين كنيد.

تمرينات نوشتاري


نوشتن در واقع به شما امكان مي دهد به زباني كه به آن مي نويسيد فكر كنيد. نوشتن مقاله، وبلاگ يا حتي ساختن جملات كوتاه به زبان انگليسي به طور معمول مي تواند به شما در تسريع روند يادگيري كمك كند.

ساخت واژگان


اين سوال كه چگونه در 30 روز به زبان انگليسي روان صحبت كنيد، زماني بهترين پاسخ داده مي شود كه به واژگان خود دستور دهيد. كلمات محمل هر زباني هستند. اطمينان حاصل كنيد كه يك دفترچه براي يادداشت كردن كلمات جديدي كه با آنها روبرو مي شويد نگه داريد. يك هدف روزانه براي يادگيري كلمات جديد تعيين كنيد.

تماشاي آموزش ها


تماشاي آموزش هاي رايگان آنلاين به شما اطلاعات عملي در مورد گرامر و استفاده از كلمات مي دهد. سعي كنيد از منابع مشهوري مانند British Council، Coursera و ديگر پلتفرم هاي تاييد شده و قابل اعتماد درس بگيريد.

تماشاي محتوا به زبان انگليسي


مي توانيد در اوقات فراغت خود تماشاي فيلم انگليسي و گوش دادن به آهنگ هاي انگليسي را انتخاب كنيد. همچنين سعي كنيد جملات را با همان حال و هوا تقليد كنيد كه به شما كمك مي كند تلفظ خود را بهبود ببخشيد و در حين صحبت كردن اعتماد به نفس خود را تقويت كنيد.

پيروي از يك روال


از نظر علمي ثابت شده است كه وظايف در صورت انجام يك روال به خوبي اجرا مي شوند. زمان خود را بين خواندن، نوشتن، صحبت كردن و يادگيري كلمات جديد تقسيم كنيد.

چگونه زبان انگليسي گفتاري را تقويت كنيم؟


وقتي صحبت از نحوه صحبت كردن به انگليسي روان در 30 روز به ميان مي آيد، بايد مهارت هاي گفتاري انگليسي خود را نيز به طور مداوم بهبود بخشيد. در اينجا چند نكته مفيد براي بهبود گفتاري انگليسي آورده شده است:

هر روز به زبان انگليسي بنويسيد و از معلم/ديگران بازخورد خود را در مورد نوشتار و گرامر پايه خود بخواهيد

.
تا جايي كه امكان دارد كتاب بخوانيد و يك فرهنگ لغت براي بررسي معاني كلمات دشوار نزد خود نگه داريد.
سعي كنيد انگليسي را در مكالمات روزانه خود بگنجانيد، با افرادي كه به زبان انگليسي مسلط هستند صحبت كنيد، به دنبال بازخورد مستمر باشيد و به يادگيري ادامه دهيد

.
لهجه هاي مختلف را از طريق فيلم ها، آهنگ ها و برنامه هاي تلويزيوني ياد بگيريد

.
دوره هاي آنلاين رايگان انگليسي را بگذرانيد و گرامر و مباني گفتاري انگليسي خود را ياد بگيريد.
عبارات رايج انگليسي را مطالعه كنيد و هنگام صحبت كردن به زبان انگليسي از جملات كامل و طولاني تر استفاده كنيد.
هميشه يك قلم و كاغذ داشته باشيد و كلمات و عبارات مفيد يا هر چيز جديدي كه ياد مي گيريد يادداشت كنيد.
هر روز تعداد معيني از كلمات را براي يادگيري نگه داريد، معاني آنها را يادداشت كنيد و در مكالمات خود به طور مداوم از آنها استفاده كنيد.
اطراف خود را با رسانه هاي انگليسي احاطه كنيد، خواه كتاب، موسيقي، فيلم يا پادكست باشد و از اشتباه كردن نترسيد زيرا مي توانند به شما كمك كنند بيشتر بياموزيد و بهتر شويد.
هميشه به ياد داشته باشيد كه يادگيري يك زبان به معناي درك ريشه هاي آن و شروع با اصول اوليه است. بنابراين مطمئن باشيد و نكات بالا را در مورد نحوه صحبت كردن به زبان انگليسي روان در 30 روز دنبال كنيد..

 

ادامهـ مطلبـ
| ۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۱:۰۲:۲۲ | احمد
،

يك جلسه مشاوره سئو شامل چه مواردي مي شود؟

در دنياي امروزي داشتن يك سايت و فعال بودن در آن براي رونق كسب وكار بسيار ضروري و مفيد است.  به همين منظور بيشتر كسب وكارها در تلاشند تا فعاليت خود را به سمت سايت پيش برده و با انجام فعاليت هايي در سايت خود به رتبه نخست در جستجو برسند. اما براي رسيدن به رتبه نخست نياز به رعايت قوانين سئو در سايت، طراحي، زيرساخت، محتوا و ... داريم.

 اما اين قوانين سئو چه مواردي را شامل مي شود؟ آيا خودمان به تنهايي مي توانيم آن را انجام دهيم يا نياز به يك متخصص و  مشاوره در اين زمينه داريم ؟ اين متن را مطالعه كنيد تا به پاسخ اين سوالات را دريابيد.

خدمات مشاوره حرفه اي سئو و بهينه سازي سايت در تهران

سئو و مشاور سئو

قبل از هر چيزي بايد بگوييم كه س سئو  چيست و مشاورآن چه فعاليت هايي را برعهده دارد؟

سئو مجموعه قوانيني است كه باعث مي شود طبق رعايت آن يك سايت در صفحات نخست موتور جستجو قرار بگيرد. از جمله مهم ترين عوامل براي سئو چگالي كلمات كليدي، طراحي سايت، لينك دهي داخلي و خارجي، سئو داخلي و خارجي و ....مي باشد.  هر سايت هرچه بيشتر طبق قوانين سئو فعاليت داشته باشد در جستجوها جزو رتبه هاي نخست قرار آكادمي عراقي گرفته و گوگل آن را به عنوان يك سايت خوب فعال و با كيفيت مي شناسد.

 مشاور سئو شخصي است كه دانش سئو داشته و با تجربه و استراتژي خاص خود سايت ها را براي رسيدن به اين موفقيت راهنمايي مي كند.  اين مشاور طبق جديدترين تغييرات گوگل و قوانين آن و همچنين متناسب با محتواي هر سايت و پتانسيل سايت براي جذب مشتري يا كاربر، استراتژي هاي خاصي ارائه مي دهد.  به همين منظور هر سايتي كه بخواهد به موفقيت رسيده و در صفحات اول جستجوي گوگل نشان داده شود، به يك مشاور سئو نياز دارد/

 چگونه از مشاور سئو كمك بگيري؟

سايت هاي زيادي در اين زمينه وجود دارد كه يكي از بهترين سايت ها در زمينه سئو و ديجيتال ماركتينگ، آكادمي مهدي عراقي مي باشد. اين آكادمي داراي افراد باتجربه و با دانش بالا در زمينه بهينه سازي سايت ها بوده كه مي توانيد خدمات مرتبط سايت خود را در اين زمينه به آن ها بسپاريد. 

مشاوره سئو و آموزش جديدترين تكنيك هاي سئو | محمدرضا شيخ بهائي

در جلسه مشاوره سئو سايت چه مواردي را بايد مورد توجه قرارداد؟

مشاوره سئو پيش از شروع به فعاليت يا حتي بستن قرارداد، ابتدا مواردي را مورد بررسي قرار مي دهد.  همچنين دارندگان سايت ها به عنوان كارفرما يكسري انتظارات از مشاور سئو  دارند كه بايد پيش از بستن قرارداد با سئو كار خود، به تفاهم برسند . به همين منظور يك جلسه مشاوره با سئو كار برگزار مي شود تا دو طرف صحبت ها و نقطه  نظرات و خواسته هاي خود را بيان كنند.

  1.  يكي از مواردي كه يك سئو كارخوب بايد در نخست مورد بررسي قرار دهد، پهناي باند  سايت شما و توانايي پشتيباني آن از ميزان كاربران است. اگر سايت شما داراي زيربناي خوبي نباشد در صورت قرار گرفتن در رتبه نخست جستجو به دليل افزايش ترافيك، ممكن است به مشكل برخورده و يا حتي سايت فعاليت خود را از دست دهد  به همين منظور يك سئو كار پيش از برنامه ريزي بايد اين پتانسيل سايت را بررسي كرده و متناسب با آن براي بهينه سازي سايت، برنامه ريزي كند.

  2.  مهم ترين عامل براي گوگل كلمات كليدي و سئو متن است. كلمات كليدي براي سئو سايت بسيار مهم بوده و عملاً بخش اصلي سئو بر روي متن محتوي اين كلمات انجام مي شود.  در جلسه سئو مي توانيد از راه هاي يافتن كلمات كليدي توسط مشاور پرس وجو كنيد. همچنين از وي بخواهيد نمونه كارهاي خود را به شما نشان دهد تا شما رتبه سايت هاي تحت كنترل آن سئو كار را در گوگل پيدا كنيد.

  3.  مورد بعدي كه در جلسه مشاوره سئو در مورد آن صحبت مي شود، در زمينه قيمت و هزينه مي باشد.  اين كه چه مدت مي خواهيد سايت خود را به دست آن سئو كار بسپاريد در اين جلسه تعيين مي شود.  همچنين ميزان هزينه آن فرد براي انجام خدمات سايت شما بيان مي گردد كه پس از رسيدن به توافق قرار تنظيم مي شود

  4. يك سئو  وظايف ديگر نيز دارد كه مي توانيد در جلسه مشاوره در اين زمينه با وي صحبت كنيد.  از جمله اين موارد مي توان به نظارت بر كيفيت محتوا ، مرتبط بودن محتوا با خدمات سايت، ايجاد لينك هاي مناسب، لينك دهي داخلي و خارجي، در نظر گرفتن كاربر و بازار، تمايل بازار نسبت به زمينه كاري شما، تحليل و آناليز سايت هاي رقيب يا بازار و حتي خود سايت، بهبود نقاط ضعف و تقويت نقاط قوت، به روز بودن و آپديت  متناسب با جديدترين تغييرات گوگل، ارائه گزارش منظم و ...

يك سئو كار بسته به صلاح ديد خود موارد گفته شده را در جلسه سئو با كارفرما مورد بررسي و صحبت قرار مي دهد.  اگر در هر يك از زمينه هاي گفته شده  سوال داشته و سئوكار در آن زمينه  توضيحي ارائه نداد ، مي توانيد از وي سوال كنيد تا پيش از بستن قرارداد تمامي ابهامات برطرف شود.  در آخر پشتيباني سئو كار را از وي بپرسيد.  بررسي و صحبت پيرامون تمامي زمينه هاي گفته شده  باعث مي شود كه به يك آرامش خاطر برسيد.

مشاوره سئو SEO - خدمات سئو و مشاوره حرفه اي سئو - JavadYasemi

جمع بندي

 هر سايت براي رسيدن به نخستين صفحات هر جستجو در گوگل نياز به رعايت يك سري قوانين دارد كه اين قوانين با نام سئو خوانده مي شود.  سئو دانش تخصصي خود را مي خواهد كه توسط شخصي با نام سئو كار يا مشاوره سئو انجام مي گردد.  هر سايت براي رسيدن به اين موفقيت نياز به رهبري و  يك ساز و كار ويژه دارد. به همين منظور افراد از سئو كاران فعال در اين زمينه كمك گرفته و پيش از بستن قرارداد يك جلسه مشاوره با سئو كار برگزار مي كنند.  در اين جلسه پيرامون موارد مختلفي به عنوان مثال نحوه فعاليت و كار، پشتيباني ، گزارش عملكرد و ...  صحبت مي شود تا دو طرف به تفاهم و توافق رسيده و سپس شروع به كار كنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۲:۰۱:۲۲ | احمد
،

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 6
بازديد امروز : 124
بازديد ديروز : 168
بازديد كل : 4509

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان